mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Jaunimo aktualijos

Lietuvos jaunimo metų logotipo nugalėtojas – Žagarės gimnazistas
Lietuvos jaunimo metų logotipo nugalėtojas – Žagarės gimnazistas

Praėjusių metų gegužės mėnesį LR Seimas 2022-uosius metus paskelbė Lietuvos jaunimo metais. Jaunimo metai suteikia galimybę atkreipti visuomenės dėmesį į jaunimo situaciją ir jaunimo problemas Lietuvoje, inicijuoti diskusijas ir tinkamų sprendimų priėmimą bei palengvinti jaunimo įsitvirtinimo procesą Lietuvoje.

Joniškio jaunimo reikalų taryba nuo 2021 metų gruodžio mėnesio kvietė Joniškio rajono jaunimą (14-29 metų) dalyvauti konkurse – „Sukurk logotipą Jaunimo metams pažymėti!“. Logotipe turėjo būti panaudotas aiškiai įskaitomas užrašas „2022 m. – Lietuvos jaunimo metai“, o sukurtas logotipo dizainas turėjo atspindėti jaunimo tendencijas.

Konkursui savo sukurtus logotipus pateikė 5 autoriai. Jie pasiūlė 10 logotipų variantų. Logotipo konkurso vertinimo komisija įvertinusi pateiktus darbus išrinko nugalėtoją. Juo tapo Žagarės gimnazijos gimnazistas Justas Stabrauskas.

„Logotipe matomi žmonės siekia žvaigždės, mano nuomone, jaunimas šiais laikais yra ambicingas ir iniciatyvus, jie siekia savo tikslų. Taip pat, iš žmonių kūnų susideda raidės L, J, M (Lietuvos jaunimo metai)“, – savo darbo koncepciją pristatė nugalėtojas.

Joniškio jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Vaida Aleknavičienė ir Jaunimo reikalų koordinatorė Daina Armonavičienė apdovanojo nugalėtoją ir palinkėjo toliau kurti įdomius, savitus ir išskirtinius kūrinius. Gimnazisto sukurtas logotipas bus nau­do­ja­mas Jaunimo reikalų tarybos reprezentacijai.

Dėkojame visiems dalyviams už kūrybiškumą, originalumą ir meniškumą.  Primename, kad 2022-aisiais Lietuvos jaunimas minės dvi svarbias sukaktis: Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos 30-metį ir Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos įsteigimo 50-metį.  

Kviečiame pasidžiaugti joniškiečių jaunimo sukurtais logotipais.

Joniškio rajono savivaldybės administracija