mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Žingsniuokime už Joniškį – kviečiame prisijungti prie #walk15 Miestų iššūkio
Žingsniuokime už Joniškį – kviečiame prisijungti prie #walk15 Miestų iššūkio

Joniškio rajono gyventojai kviečiami suvienyti jėgas ir dar kartą įrodyti, kad Šiaurės Lietuvos širdyje gyvena fiziškai aktyvūs piliečiai.

Lietuvos Respublikos Prezidentūra ir mobilioji programėlė #walk15 paskelbė Nacionalinį judumo iššūkį.  Kviečiame visus dalyvauti Miestų iššūkyje, kur kiekvienas gyventojas gali prisiregistruoti ir paraginti kitus žingsniuoti už savo miestą.

Prisidėti prie žalesnės Lietuvos kūrimo galime kiekvienas – paprastais kasdieniais veiksmais, mažais pokyčiais, sąmoningesniais pasirinkimais. Ėjimas – vienas jų. Automobilius iškeisdami į žingsnius, rūpinamės ne tik savo fizine bei emocine sveikata, bet ir reikšmingai prisidedame prie švaresnio oro, žalesnių miestų ir geresnės gyvenimo kokybės puoselėjimo.

Jeigu savo išmaniajame telefone jau turite #walk15 programėlę – spauskite šią nuorodą ir prisijunkite prie Miestų iššūkio pasirinkdami Joniškį.

Jei programėlės dar nesate parsisiuntę – problemų nekils. Užtruksite vos kelias minutes užsukę į „Google Play“ arba „AppStore“ savo išmaniajame telefone ir įvedę „walk15“.

Primename, kad 2020 m. Joniškio rajono savivaldybė pelnė Judriausios Lietuvos savivaldybės titulą už itin aktyvų dalyvavimą Europos judumo savaitės kampanijoje ir buvo pasveikinta šios kampanijos Lietuvoje koordinatorės LR Aplinkos ministerijos.

Joniškio rajono savivaldybės administracija