mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Jaunimo aktualijos

Joniškio rajonas turi dvi Jaunimo metų ambasadores
Joniškio rajonas turi dvi Jaunimo metų ambasadores

2021 m.  LR Seimas, reikšdamas susirūpinimą dėl pasaulį veikiančios COVID-19 pandemijos ekonominių ir socialinių pasekmių, savarankišką gyvenimą pradedantiems jaunuoliams ir jų sveikatai, įsitvirtinimui Lietuvoje, pilietiniam aktyvumui ir siekdamas atkreipti dėmesį į Lietuvos jaunimo politikos tikslus ir Lietuvos jaunimo problemas šalyje ir užsienyje, patvirtino – 2022-ieji – Lietuvos jaunimo metai iniciatyvą.

Metų pradžioje Jaunimo reikalų departamentas paskelbė informaciją apie kuriamą jaunimo ambasadorių tinklą Lietuvoje. Joniškio rajone Jaunimo metų ambasadorių pareigas eis Joniškio rajono Jaunimo reikalų tarybos narė Gabija Rudytė ir Jaunimo Europos komandos narė Gabija Pakatiliūtė.

Jaunimo ambasadorės skleis informaciją apie  jaunimo politiką ir iniciatyvas, sieks atkreipti dėmesį į Lietuvos ir Pasaulio jaunimo politikos tikslus, problemas, COVID-19 pandemijos sukeltas pasekmes jaunimui, inicijuos diskusijas, kad jaunimo balsas būtų išgirstas bei priimti jaunimui palankūs sprendimai.

Joniškio rajono savivaldybės administracija