mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Jaunimo aktualijos

Joniškiečiai dalyvavo mokymo kursuose
Joniškiečiai dalyvavo mokymo kursuose

Gegužės 4–6 d., Marijampolėje, Jaunimo reikalų agentūra organizavo mokymo kursus apie „Europos solidarumo korpuso“ solidarumo projektus.

Solidarumo projektas yra įgyvendinamas vietos lygmeniu, be užsienio partnerių, konkrečiame miestelyje/kaime/gyvenvietėje/rajone. Pagrindiniai jo vykdytojai yra jaunuoliai nuo 18 iki 30 metų. Tačiau projekto veiklose gali dalyvauti įvairaus amžiaus žmonės.

Mokymuose dalyvavo ir Joniškio atviro jaunimo centro darbuotoja Nerita Martinaitienė ir savanoris Donatas Lukošius. Buvo supažindinta su reikalavimais solidarumo projektams, rengiamos projekto paraiškos. Dalyviai, ne tik susitiko su žmonėmis, kurie sėkmingai įgyvendino projektus, išgirdo jų patirtis, užmezgė ryšius su kitų rajonų jaunimu, tačiau turėjo ir puikią progą pasikonsultuoti su Jaunimo reikalų agentūros, kuri Lietuvoje administruoja „Europos solidarumo korpuso“ programą, konsultuoja jaunimo grupes ir organizacijas programos klausimais bei priima solidarumo projektų paraiškas, darbuotoju. Po mokymų veiklų dalyviai grožėjosi Marijampole ir ją puošiančiais projekto Malonny piešiniais ant pastatų sienų.

Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos Atviras jaunimo centro informacija