mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Skelbimai

Nuo 2021 m. liepos 1 d. ŠRATC vėl priims lankytojus

Remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės priimtu sprendimu, kad nuo 2021 m. liepos 1 d. nutraukiamas karantinas, Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras (ŠRATC) vėl priims lankytojus.

„Pandemijos metu tiek gyventojai, tiek įmonės, tiek ŠRATC darbuotojai  daugumą aktualių klausimų sklandžiai sprendė nuotoliniu būdu. Visi kartu įrodėme, kad, esant būtinybei, saugodami vienas kito sveikatą, daug aktualių klausimų galime išspręsti telefonu ar elektroniniu paštu, tačiau suprantame, kad kai kuriems ŠRATC klientams, dėl įvairių asmeninių priežasčių negalintiems pasinaudoti elektroninėmis paslaugomis, reikia ir kontaktinių paslaugų. Atsiradus galimybei, nuo liepos 1 d. gyventojai ir įmonės vėl bus priimami ir konsultuojami ŠRATC biure, adresu Pramonės g. 15-71, Šiauliai. Tačiau ir toliau rekomenduojame gyventojams ir įmonėms rinktis elektronines paslaugas, o į ŠRATC biurą atvykti tik tuomet, kai tai yra būtina“, – sako direktorius Žilvinas Šilgalis. 

Konsultacijos teikiamos tel. +370 41 421 599 arba bendruoju el. p. info@sratc.lt.  Siekiant greitesnio ir patogesnio aptarnavimo, Rinkliavos apmokėjimo klausimais galima kreiptis ir rinkliava@sratc.lt.

Darbo laikas: I-IV 8.00–17.00, V 8.00–15.45, pietų pertrauka: 12.00–12.45.

Primename, kad kol lieka paskelbta ekstremalioji situacija šalyje dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės, privaloma laikytis visų įstatymu reglamentuotų saugos normatyvų ir dėvėti apsaugines veido kaukes.

ŠRATC informacija