mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Skelbimai

Kviečiame ruoštis konkursui „Tramtatulis“

2023 metais jau dešimtą kartą Lietuvoje vyks vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas „Tramtatulis“, kuriame dalyvauti kviečiami 3–19 metų vaikai ir moksleiviai iš Lietuvos bei užsienio lietuvių bendruomenių.

Praėjusių konkursų laureatai gali dalyvauti konkurse, jei perėjo į kitą amžiaus grupę arba pasirinko kitos rūšies liaudies kūrinius ar instrumentą. Konkursas skiriamas Vilniaus – Lietuvos valstybės sostinės – 700 metų sukakčiai paminėti. Pageidautina, kad dalyviai pagal galimybes rinktųsi liaudies dainas, pasakojimus, sakmes, legendas, kuriose minimas Vilniaus miestas, su juo susiję įvykiai, asmenybės, taip pat kitos Lietuvos valstybei, jos istorijai svarbios vietos, įvykiai, žmonės ir pan.       

Skatindami vaikus ir moksleivius domėtis savo krašto tradicine kultūra, suvokti jos vertę, ugdyti pavienius jaunuosius liaudies dainų, sakytinės kūrybos, instrumentinės muzikos atlikėjus, konkurso vietinio rato organizatorius – Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius kviečia meno vadovus, mokytojus, vaikus ir jaunimą iki 19 metų pradėti ruoštis būsimam konkursui, kuris Lietuvos savivaldybėse vyks 2023 m. sausio 15 – kovo 6 d.

Apie Joniškyje vyksiančio konkurso vietinio rato datą, laiką ir vietą bus pranešta vėliau. Dėl detalesnės informacijos prašome teirautis el. p. erika.vitkauskiene@joniskis.lt. Daugiau informacijos skelbiama Joniškio rajono savivaldybės interneto svetainėje

Joniškio rajono savivaldybės administracija