mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Skelbimai

Joniškyje – jaunimo ir senjorų diskoteka!

Sparčiai artėjant šventinių renginių maratonui, Joniškio miesto kultūros padangę paįvairins nauja Atviro jaunimo centro ir Joniškio rajono švietimo centro iniciatyva – jaunimo ir senjorų diskoteka.

Lapkričio 29 d. 18 val. Joniškio kultūros centro II aukšto salėje, skambant gyvai muzikai, jaunimas ir senjorai turėtų įsilieti į bendrą kelių kartų šokių vakarą. Renginio dalyviams koncertuos populiariosios muzikos grupė „De Grante“ ir solistas Naglis Teresas. Jų repertuare – lietuviškos estradinės dainos ir visiems puikiai žinomi šlageriai.

Pasak Joniškio rajono švietimo centro direktorės Rasos Kelpšienės, renginio tikslas – stiprinti kartų ryšį, skatinant jaunimo ir senjorų bendravimą, bendradarbiavimą. Keli metai trukusi pandemija paliko ryškų pėdsaką visuomenėje, tad laikas prisiminti gyvą bendravimą, laisvalaikį kartu ir teigiamas emocijas. Atviro jaunimo centro darbuotojai viliasi, kad jų kvietimą ateiti pašokti ir turiningai praleisti laiką išgirs ir šeimos, o jos atsives ir senelius, ir anūkus ar net proanūkius. Jaunimo ir senjorų amžius – neribojamas. Svarbu gera nuotaika ir noras praleisti smagiai laiką.

Po diskotekos visi šokėjai Joniškio kultūros centro salėje „Po palme“ bus kviečiami pasivaišinti kava, arbata, saldumynais, kuriuos jiems dovanos renginio rėmėjas – Joniškio rajono savivaldybė. Jei yra poreikis, galima atsinešti ir savo užkandžių prie bendro stalo.