mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Skelbimai

Dėl patalpų nuomos

Joniškio rajono savivaldybės administracija (kodas 288712070, buveinė: Livonijos g. 4, Joniškis) skelbiamų derybų būdu iš fizinių ar juridinių asmenų ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui išsinuomotų vieno kambario gyvenamąsias patalpas iki 40 kv. m. naudingojo ploto, dviejų kambarių gyvenamąsias patalpos iki 60 kv. m. naudingojo ploto ir trijų kambarių gyvenamąsias patalpas iki 70 kv. m. naudingojo ploto su visais komunaliniais patogumais (vandentiekiu, kanalizacija, šildymu) Joniškio rajono savivaldybės teritorijoje.

Reikalavimai gyvenamosioms patalpoms: yra tinkamos gyventi, nereikalaujančios papildomų remonto ar kitokio tvarkymo išlaidų (geros techninės būklės, visiškai įrengtos, tvarkingos, švarios ir atlaisvintos); su įrengtais apskaitos prietaisais ar įvadais (šalto ir karšto vandens, dujų, elektros); santechnikos įranga (vamzdynai, vonia ar dušas, klozetas, plautuvė, praustuvas, vandens maišytuvai) turi būti be defektų, nesusidėvėję; tvarkinga elektros instaliacija, jungtukai, šakutės lizdai be defektų; sienos, lubos ir grindys turi būti tvarkingos, neturi būti pelėsio; tvarkinga, geros techninės būklės viryklė; durys, langai turi būti sandarūs, techniškai tvarkingi, su privaloma furnitūra.

Dokumentų tekimas: paraiškos su nuomojamų gyvenamųjų patalpų dokumentais teikiamos iki 2021 m. lapkričio 25 d. 10 val. Joniškio rajono savivaldybės socialinio būsto fondo naudojimo komisijai, adresu: Livonijos g. 4, Joniškis. Dokumentai (paraiškos forma, nuomos sąlygos) skelbiami Joniškio rajono savivaldybės interneto svetainėje www.joniskis.lt.

Dokumentų kalba: Paraiškos su nuomojamų gyvenamųjų patalpų dokumentais teikiamos lietuvių kalba.

Paraiškos forma

Kartu su paraiška pateikiami šie dokumentai:

  1. gyvenamųjų patalpų, kurias siūloma nuomoti, nuosavybę patvirtinančių dokumentų kopijos (Valstybės įmonės Registrų centro pažymėjimas apie nekilnojamojo turto įregistravimą);
  2. gyvenamųjų patalpų kadastro duomenų bylos kopija.

Pateikiamų dokumentų kopijos turi būti patvirtintos teisės aktų nustatyta tvarka. Jei  paraišką pasirašo savininko įgaliotas asmuo, pridedamas notaro patvirtintas įgaliojimas. Paraiška su nuomojamų gyvenamųjų patalpų dokumentais turi būti sunumeruota, susiūta ir paskutinio lapo antroje pusėje patvirtinta gyvenamųjų patalpų savininko ar jo įgalioto asmens parašu, o juridinio asmens – ir antspaudu.

Dėl papildomos informacijos kreiptis į Joniškio rajono savivaldybės administraciją el. p savivaldybe@joniskis.lt, tel. (8 426) 69 140 arba el. p rasuole.nesaviene@joniskis.lt, tel. (8 426) 69 147, mob. tel. 8 604 92 236.

Joniškio rajono savivaldybės administracija