mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Tarptautinės mokytojų dienos proga – pagerbti Joniškio rajono savivaldybės pedagogai
Tarptautinės mokytojų dienos proga – pagerbti Joniškio rajono savivaldybės pedagogai

Spalio 5-osios vakarą Joniškio rajono pedagogai susirinko į Joniškio kultūros centro koncertų salę, kur paminėjo Tarptautinę mokytojų dieną.

Gausiai susirinkusius pedagogus su profesine švente pasveikino Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė ir administracijos direktorius Tomas Armonavičius.

„Būti mokytoju – gyvenimo iššūkis. Jūsų dėka mes didžiuojamės savo vaikais ir kartu kuriame mūsų visų ateitį. Ačiū už jūsų darbą, energiją, kurią skiriate mūsų ateičiai – vaikams“, – sveikindamas pedagogus sakė V. Gailius.

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius vienu aukščiausiu savivaldybės apdovanojimu – padėkos ženklu apdovanojo Joniškio r. Žagarės gimnazijos geografijos mokytoją metodininkę Almą Kančelskienę už ilgametę, kryptingą ir inovatyvią pedagoginę veiklą, rezultatyvų mokinių paruošimą rajoniniams ir respublikiniams konkursams, pozityvaus mąstymo skatinimą, lyderystę bendruomenėje, aktyvų ugdytinių pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymą, skatinant juos asmeniniu pavyzdžiu bei meilės savo kraštui puoselėjimą.

Renginio metu visų Joniškio rajono savivaldybės ugdymo įstaigų pedagogams įteikti mero padėkos raštai už atsakingai ir kūrybingai organizuojamą ugdymo procesą, dėmesį vaikams, iniciatyvas ir aktyvumą.

LR finansų viceministrė Rūta Bilkštytė ir LR Seimo narės Gintarė Skaistės padėjėja Vilija Bartašienė pasveikino konkurso „Metų mokytojas 2022“  pretendentus. Burtų keliu išrinkti ir trys šauniausi mokytojai: Kęstutis Motiejuitis, Laima Ščepanskienė, Zita Gaškauskaitė.

Iškilmingą apdovanojimų ceremoniją vainikavo Jono Baltoko ir JieDu koncertas.

Joniškio rajono savivaldybės administracija