mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Svarbu! Informacija gyventojams dėl savivaldybės darbo

Turite rūpimų klausimų, reikia konsultacijos dėl savivaldybės administracijoje teikiamų  administracinių paslaugų, – kviečiame  skambinti  į  Joniškio rajono savivaldybės administracijos gyventojų priimamąjį telefonu (8 426) 69 140 arba 8 684 09 527. Gyventojų priimamojo specialistui išdėstykite savo klausimą ir palikite kontaktinę informaciją. Jums  netrukus paskambins konkrečią sritį kuruojantis specialistas.

Raginame gyventojus būti sąmoningais ir atsakingais ne tik už save, bet ir kitus – neiti į savivaldybę ar seniūniją be reikalo.

Prireikus teikiamų administracinių paslaugų, jas galite užsakyti el. būdu, raštus, prašymus galite teikti el. paštu savivaldybe@joniskis.lt bei pasinaudodami elektroninio pristatymo sistema arba siųsdami paštu adresu Livonijos g. 4, 84124 Joniškis. Norėdami pasirašyti dokumentus el. parašu, galite pasinaudoti el. parašo paslauga.

Jei nesinaudojate el. bankininkyste, pasirašytus nuskenuotus dokumentus galite siųsti Joniškio rajono savivaldybės administracijai  el. paštu savivaldybe@joniskis.lt arba paštu adresu Livonijos g. 4, 84124 Joniškis.

Be to, dokumentus galite nufotografuoti mobiliuoju telefonu ar kitomis priemonėmis ir prisegti kaip laiško priedą arba pateikti užsakydami paslaugą el. būdu.

Elektroninių paslaugų portalai administracinių paslaugų užsakymams:

Išlikime budrūs ir sąmoningi, saugokime vieni kitų sveikatą!

Joniškio rajono savivaldybės administracija