mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Sušauktas ekstremalių situacijų komisijos posėdis
Sušauktas ekstremalių situacijų komisijos posėdis

Šiandien iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Šiaulių departamento Joniškio skyriaus buvo gauta informacija, kad 2021 m. rugpjūčio 6–14 d. nustatyta  COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) atvejų ŽŪB „Delikatesas“ skerdyklos, esančios Liliškių k. 4, Joniškio r., darbuotojams.

Dėl susidariusios situacijos nedelsiant buvo sušauktas Joniškio rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdis.

Posėdžio metu buvo aptarta susidariusi situacija, įvertintos iškilusios grėsmės. Nutarta sugriežtinti ŽŪB „Delikatesas“ skerdykloje taikomas profilaktines priemones, organizuoti darbuotojų testavimą darbo vietoje ir suintensyvinti asmenų, esančių saviizoliacijoje, kontrolę.

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius ragino labai atsakingai atkreipti dėmesį į galimus infekcijos plitimo pavojus. Vis dėlto rajono vadovas pasidžiaugė, kad pandemijos metu pavyko suvaldyti situaciją rajone ir išreiškė viltį, kad ir dabar, visiems bendradarbiaujant, pavyks suvaldyti susidariusią situaciją.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Tomas Armonavičius paskatino visus kuo glaudžiau bendradarbiauti, kad būtų pasiekti patys geriausi rezultatai ir visiems priminė, kad artėja dar vienas iššūkis – rugsėjo 1 d., kai reikės visų maksimalaus susitelkimo siekiant suvaldyti COVID19 infekcijos plitimą.

Joniškio rajono savivaldybės administracija