mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Rekomendacijos šventiniam laikotarpiui
Rekomendacijos šventiniam laikotarpiui

Joniškio rajono savivaldybės administracija ragina gyventojus laikytis Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – SAM) paskelbtų rekomendacijų šventiniam laikotarpiui. Tik taip galime sumažinti riziką užsikrėsti COVID-19, o ypač kai šiuo metu pasaulyje plinta nauja viruso Omikron atmaina.

Apsilankymai pas draugus, kolegas, prekybos centruose ir masiniuose renginiuose gali tapti pavojaus šaltiniu, kadangi artimi žmonių kontaktai minėtais atvejais yra neišvengiami.

Pirminė SAM rekomendacija gyventojams, dar nepasiskiepijusiems – skiepytis, jau pasiskiepijusiems – skiepytis sustiprinančiąja doze.

Taip pat rekomenduojama vengti masinių žmonių susibūrimo vietų tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse. Vis dėlto, jei to išvengti neįmanoma, uždarose erdvėse privaloma dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną.

Prašoma susilaikyti nuo šventinių vakarėlių rengimo darbovietėse, ugdymo įstaigose. Neorganizuoti nebūtinų renginių, asmeninių švenčių.

Joniškio rajono savivaldybė kviečia gyventojus būti atsakingais, įvertinti galimas rizikas ir šventes sutikti saugiai. Būkime sveiki!

Joniškio rajono savivaldybės administracija