mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Pradedamas švietimo įstaigų darbuotojų testavimas greitaisiais serologiniais testais

Savivaldybės administracija informuoja, kad jau nuo šios savaitės pradedamas asmenų, dirbančių švietimo įstaigose, testavimas greitaisiais serologiniais antikūnų testais „AMP Rapid Test SARS-CoV-2 IgG/IgM“ (toliau – Tyrimas).

Atkreiptinas dėmesys, kad šiuo metu Tyrimui atlikti registruotis gali rajono švietimo įstaigų darbuotojai, turintys tiesioginį (nuolatinį ar laikiną) kontaktą su mokiniais (dirbantys nenuotoliniu būdu), ugdomais pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programas, asmenys, dirbantys specialiosiose mokyklose arba bendrojo ugdymo mokyklų specialiosiose klasėse ir turintys tiesioginį (nuolatinį ar laikiną) kontaktą su ugdomais pagal pradinio ir pagrindinio ugdymo, pradinio ir pagrindinio ugdymo individualizuotą, vidurinio ugdymo, socialinių įgūdžių ugdymo programas bei kiti mokytojai, kurie šiuo metu dirba su mokiniais, kurie neturi galimybės mokytis nuotoliniu būdu.

Vadovaujantis partvirtinto Įstatymo nuostatomis, asmenys, kurie yra sirgę COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) per pastarąsias 90 dienų ar turintys teigiamą serologinio antikūnų tyrimo atsakymą per pastarąsias 60 dienų nebus testuojami.

Atsižvelgiant į tai, jog šis švietimo įstaigų darbuotojų testavimas numatoma bus pasikartojantis ir ilgalaikis procesas, savivaldybės administracija, bendradarbiaudama su VšĮ Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centru, organizuoja Tyrimų atlikimą panaudojant Karštosios linijos 1808 ir Joniškio mieste įkurto mobilaus patikros punkto sukurtą registracijos ir informavimo apie Tyrimo rezultatus sistemą.

Tyrimų eiga:

  • Testuojama Joniškio mobiliajame punkte, esančiame Pašvitinio g. 21, Joniškyje (automobilių aikštelėje šalia Joniškio ligoninės);
  • Registracija Tyrimui atlikti vykdoma tik internetu, adresu www.1808.lt, prisijungus Elektroninių valdžios vartų portale ir savarankiškai užpildžius elektroninę formą tyrimui dėl COVID-19, vartotojo vadovą kaip  užsiregistruoti Tyrimui galite rasti interneto svetainėje www.1808.lt;
  • Registruojantis būtina žinoti švietimo įstaigos ar kito švietimo teikėjo, kuriame asmuo dirba, įmonės kodą.;
  • Testavimas pradedamas nuo š. m. sausio 29 d., pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 11.00 val. iki 13.00 val.;

Informuojame, jog Tyrimas yra nemokamas. Be išankstinės registracijos testas nebus atliekamas. Vykstant atlikti testą, su savimi reikia turėti asmens dokumentą.

Sveikatos apsaugos ministro, Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimas.

 Joniškio rajono savivaldybės administracija