mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Nuo rugpjūčio 8 d. – naujas vietinio susisiekimo autobusais maršrutas Šiauliai–Joniškis–Šiauliai
Nuo rugpjūčio 8 d. – naujas vietinio susisiekimo autobusais maršrutas Šiauliai–Joniškis–Šiauliai

Nuo rugpjūčio 8 d. Joniškio rajono savivaldybės sprendimu pradeda kursuoti viešojo transporto greitasis maršrutinis autobusas Šiauliai–Joniškis ir Joniškis–Šiauliai.

Išvykimas iš Šiaulių autobusų stoties į Joniškį 07.10 val., Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros – 07.15 val. Nestodamas kitose autobusų stotelėse į Joniškio autobusų stotį autobusas atvyksta 07.50 val., į Joniškio ligoninės autobusų stotelę – 07.53 val., Joniškio miesto centro autobusų stotelę – 07.55 val.

Vakare iš Joniškio miesto centro autobusų stotelės į Šiaulius autobusas išvyksta 17.05 val., iš Joniškio ligoninės autobusų stotelės – 17.08 val. ir iš Joniškio autobusų stoties – 17.10 val. Atkreiptinas dėmesys, kad autobusas nestoja kitose autobusų stotelėse.

Tokį sprendimą Joniškio rajono savivaldybė priėmė siekdama sudaryti sąlygas į darbą atvykti rajone dirbantiems medikams ir kitose srityse dirbantiems darbuotojams.

Autobuso bilieto kaina nuo Joniškio miesto centro iki Šiaulių autobusų stoties – 3,40 Eur.

Pasak Joniškio rajono savivaldybės mero Vitalijaus Gailiaus, visose savo veiklos srityse siekiame saugumo, patogumo, kokybės. Gerinant viešųjų paslaugų kokybę ir prieinamumą, rajonas tampa patrauklesnis.

Joniškio rajono savivaldybės administracija