mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Naujausia statistinė informacija: stebimas nežymus viruso plitimo lėtėjimas

Lietuvos epidemiologinėje situacijoje pamažu pastebima teigiamų pokyčių. Tiesa, kol kas specialistų jie vertinami labai atsargiai. Stebimas kai kurių pandemijos dinamikos rodiklių pagerėjimas (paros atvejų skaičius, teigiamų testų procentas), tačiau 20-yje savivaldybių vis dar matomas šių rodiklių kilimas.

Sunkių pacientų skaičius ligoninėse vis dar auga, mirčių nuo COVID-19 augimas ir taip pat bendro mirčių perviršio augimas yra sulėtėjęs, tačiau mažėjimo tendencijų dar neįžvelgiama.

Lietuvoje prasidėjęs vakcinavimo etapas teikia vilčių. Šiuo metu skiepijimo tempas yra apie 3000 dozių per parą. Iš viso Lietuvoje jau paskiepyta virš 13 tūkst. žmonių. Praėjus dviem savaitėms po karantino sugriežtinimo matomi pirmieji poveikio ženklai, o per ateinančias 10 dienų bus įvertinama ar šios tendencijos yra tvarios.

Pateikiamas pandemijos pagreičio savivaldybėse žemėlapis, kuriame matyti kaip kinta paros naujų atvejų skaičius. Teigiamas pagreitis reiškia, kad paros atvejų skaičius kyla, neigiamas – paros atvejų skaičius krenta.

Joniškio rajono savivaldybės administracija
Parengta pagal LR Vyriausybės Kanceliarijos informaciją