mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Miesto dienas pasitiksime tema – „Joniškis – žydintis miestas“
Miesto dienas pasitiksime tema – „Joniškis – žydintis miestas“

Pasitinkant artėjančią vasarą, Joniškis tradiciškai pasitinka ir savo gimtadienį. Šiemet miesto dienos šventės tema – „Joniškis – žydintis miestas“.

Šventės renginiai stebins visą savaitę. Miesto dienos šventė prasidės birželio 28 d. ir baigsis liepos 3 d. Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, renginių gausa pasižymės penktadienis ir šeštadienis. Renginių įvairovė leis mieste atrasti ką pamatyti ir nuveikti įvairaus amžiaus grupių atstovams, skirtingo skonio publikai.

Miesto šventės metu bus įteiktas vienas aukščiausių Joniškio rajono savivaldybės apdovanojimų – Joniškio miesto globėjo Mykolo Arkangelo statulėlė ir 3-ioji rašytojo Jono Avyžiaus literatūros premija. Joniškio miesto dienos šventės metu šeštadienio vakarą koncertuos Vaidas Baumila ir Vidas Bareikis. Joniškio sporto centras miestelėnams neleis nuobodžiauti ir kvies aktyviai praleisti laisvalaikį su šeimos nariais. Joniškio kultūros centro gyvo garso grupė „Septem band“ ruošia ypatingą muzikinę programą. Šventę vainikuos lazerių šou.

Šiemet pagrindiniai miesto šventės akcentai – gėlės, tad miesto gyventojai, bendruomenės, įstaigos, įmonės ir organizacijos miesto šventės proga jau dabar kviečiami pagalvoti apie šiuos puošybos elementus gražinant namus, pastatus, aplinką ir tokiu būdu kartu sukuriant šventinę nuotaiką.

Viešąsias miesto erdves planuojama puošti panaudojant senus, nebereikalingus dviračius, kaip gėlėmis pražydintas dekoracijas. Joniškiečiai kviečiami kultūros centrui padovanoti savo nebenaudojamus dviračius. Dėl nebenaudojamų dviračių dovanojimo galima kreiptis jau dabar  į Joniškio kultūros centro ūkvedį tel. 8 686 74  630.

Jei namuose turite nereikalingų, nebedžiuginančių dirbtinių vijoklių, gėlių ar kitokių dirbtinių augalų, Joniškio kultūros centras pažada prikelti juos antram gyvenimui ir sukurti nuostabią scenografiją, kuri pradžiugins kiekvieną. Dėl dirbtinių augalų dovanojimo taip pat jau galima kreiptis į Joniškio kultūros centro dailininkę darbo dienomis nuo 13 iki 17 val. tel.: 8 621 65 581.

Kviečiame joniškiečius prisidėti ir tapti savo miesto šventės dalimi, pagal galimybes skiriant finansinę paramą.

Paramos gavėjas: Joniškio rajono savivaldybės administracija, Livonijos g. 4, Joniškis, sąskaitos Nr. LT 75 4010 0404 0017 9710, bankas AB Luminor, banko kodas 40100. Pavedime būtina nurodyti paskirtį: parama Joniškio miesto šventei.

Joniškis – žydintis miestas!

Joniškio rajono savivaldybės administracija