mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Kviečiame palaikyti Joniškio rajono iniciatyvas
Kviečiame palaikyti Joniškio rajono iniciatyvas

Šių metų spalį pradėjo veikti platforma „Lietuvos galia“, kuri yra skirta pilietinėms visos šalies iniciatyvoms. Platformoje jau užsiregistravo 118 iniciatyvų iš visos Lietuvos.

Pasak Prezidentūros, ši šalies vadovo Gitano Nausėdos globojama platforma skirta gerovės kūrėjams–savanoriams, bendruomenėms, aktyviems piliečiams pristatyti savo veiklas, rasti bendraminčių ir sulaukti palaikymo.

Interneto svetainėje kiekvienas Lietuvos pilietis gali išreikšti palaikymą labiausiai patikusioms iniciatyvoms. Iniciatyvai „Lietuvos galia“ pristatytos ir dvi Joniškio savivaldybės iniciatyvos: projektas „MU2“ ir jaunimo lauko erdvė.

Projektas „MU2“, tai jaunų žmonių, savanorių pagalba medicinos personalui ir Joniškio ligoninės palaikomojo gydymo skyriuje besigydantiems senoliams, kurie neturi galimybės pasimatyti su artimaisiais. Planuojama, kad savanoriai padės senoliams vaizdo skambučių pagalba pasimatyti, pasikalbėti su šeima. Dėl pandeminės situacijos šalyje ir rajone projektas laikinai sustabdytas, bet bus atnaujintas kai tik situacija leis. Balsuoti už projektą „MU2“ galite čia.

2020 m. rugpjūtį buvo atidaryta atvira lauko erdvė pievoje prie Joniškio rajono savivaldybės pastato. Erdvei sukurti nupirkti dešimt sėdmaišių, licencija visoms radijo stotims, įrengtas garsiakalbis, erdvėje veikia laisvasis internetas. Erdvė patraukli, jaunimas čia renkasi po pamokų.

Dažnai Joniškio rajono savivaldybės vadovai naudojasi neformalia erdve ir būtent čia kviečiasi jaunuolius susitikimams: šimtukus gavusių rajono abiturientų pasveikinti, jaunimo politikos klausimams aptarti, pasiūlymams pateikti. Palaikyti jaunimo lauko erdvės iniciatyvą galite čia.

Kviečiame palaikyti Joniškio rajono iniciatyvas ir balsuoti.

Joniškio rajono savivaldybės administracija