mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Kultūros ministerijoje Valentinui Ylai įteikta Adomo Varno premija
Kultūros ministerijoje Valentinui Ylai įteikta Adomo Varno premija

Lietuvos Respublikos kultūros ministerijoje pagerbtas ir apdovanotas respublikinės tautodailininkų tapybos darbų parodos-konkurso, skirto Adomo Varno premijai laimėti, laureatas vilnietis Valentinas Yla.

Joniškio rajono savivaldybės įsteigtą premiją tautodailininkui įteikė Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Asta Žilinskienė. Premijos įteikimo ceremonijoje dalyvavo ir Adomo Varno premijos laureatą V. Ylą sveikino LR kultūros ministro patarėjas Sigita Šliažas.

Premijos laureatas Joniškio rajono savivaldybės merui V. Gailiui įteikė vieną savo tapytą paveikslą, o antrąjį žadėjo padovanoti Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklai savo vizito Joniškyje metu. V. Ylos vizitas Joniškyje bus suderintas iš anksto. Paveikslas, įteiktas rajono vadovui, papildys Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus kolekciją, kurioje – ankstesnių metų Adomo Varno premijos laureatų darbai.

Tautodailininkas prisipažino, kad nesitikėjo jokio laimėjimo, o tiesiog dalyvavo parodoje, kaip ir ankstesniais metais. Anot jo, tokios parodos yra labai reikšmingos Lietuvai, nes organizuojant jas puoselėjamas tautinis šalies tapatumas ir tautodailės menas.

Joniškio rajono savivaldybės administracija