mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Kaip bus vykdomos veiklos ir teikiamos paslaugos nuo rugsėjo 13 d.
Kaip bus vykdomos veiklos ir teikiamos paslaugos nuo rugsėjo 13 d.

Sparčiai augant COVID-19 ligonių skaičiui gydymo įstaigose, rugpjūčio 11 dieną Vyriausybė pritarė papildomoms pandemijos valdymo priemonėms. Priimtais sprendimais siekiama užtikrinti, kad verslai tęstų veiklą, vaikai būtų ugdomi ugdymo įstaigose, ligoninės teiktų paslaugas visiems, ne tik COVID-19 ligoniams. Taip pat turime saugoti visuomenės grupes, kurios negali skiepytis dėl sveikatos būklės ar amžiaus.

Nuo rugsėjo 13 d. visos kontaktinės paslaugos teikiamos ir ūkinės veiklos vykdomos bei renginiai organizuojami (išskyrus nustatytas išimtis) tik asmenims, kurie atitinka Galimybių paso kriterijus.

Kai veiklos vykdomos ar paslaugos teikiamos tik asmenims, turintiems Galimybių pasą, rekomenduojame dėvėti kaukes, laikytis atstumų. Kai veiklos vykdomos ar paslaugos teikiamos be Galimybių paso, kaukių dėvėjimas, atstumų laikymasis, srautų valdymas ir kt. yra būtini.

Prekyba ir paslaugos, kultūrinė veikla

Ekskursijos, parodos, ekspozicijos organizuojamos be galimybių pasų laikantis visų saugumo reikalavimų.

Uždarose patalpose organizuojamuose renginiuose (mugė, šventė, festivalis ir kt.) gali dalyvauti tik Galimybių pasą turintys asmenys. Asmenims be Galimybių paso galima dalyvauti tik viešuose renginiuose, kuriuose dalyvauja ne daugiau nei 500 asmenų.

Rajono biblioteka paslaugas teikia lankytojams tik pateikusiems Galimybių pasą ir vaikams iki 16 metų. Lankytojams neturintiems Galimybių paso teikiamos tik knygų išdavimo ir grąžinimo paslaugos (lankantis bibliotekoje ne ilgiau 15 min).

Socialinės paslaugos

Visos socialinės ir gydymo paslaugos teikiamos be Galimybių paso.

Viešasis transportas

Viešojo transporto paslaugos teikiamos užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi, būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlyga. Minėtos paslaugos teikiamos be Galimybių paso.

Švietimas

Ikimokyklinis, priešmokyklinis, pradinis, pagrindinis, vidurinis ugdymas, neformalusis vaikų švietimas ir švietimo pagalba rajono švietimo įstaigose teikiama be Galimybių paso.

--- --- --- 

Daugiau informacijos apie vykdomas veiklas ir teikiamos paslaugas nuo rugsėjo 13 d. rasite pasinaudoję šia nuoroda.

Gyventojų prašoma išlaikyti saugų 2 m atstumą nuo kitų asmenų, nepamiršti rankų higienos, čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo taisyklių. Esant galimybei gyventojų prašoma pasilikti namuose, vengti nebūtinų kelionių, klausimus spręsti nuotoliniu būdu.

Primename, kad be Galimybių paso galioja ir kiti dokumentai, įrodantys vakcinacijos, persirgimo, atlikto PGR tyrimo arba greitojo antigeno testo neigiamo rezultato, antikūnų tyrimo teigiamo rezultato faktą įrodantys dokumentai.

Dažniausiai užduodami klausimai dėl paslaugų ir prekybos teikimo nuo 2021 m. rugsėjo 13 d.

Dažniausiai užduodami klausimai dėl viešojo maitinimo organizavimo nuo 2021 m. rugsėjo 13 d.

Kontaktinės paslaugos, kurias gali gauti asmenys, neturintys Galimybių paso

Galimybių paso galiojimas

Profilaktinis testavimas dėl COVID-19 ligos

Joniškio rajono savivaldybės administracija