mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Joniškyje – ekonomikos ir inovacijų ministrės vizitas
Joniškyje – ekonomikos ir inovacijų ministrės vizitas

Šiandien LR ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė su komanda lankėsi Joniškyje.

Vizito metu ministrė susitiko su Joniškio rajono savivaldybės ir administracijos vadovais. Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius pristatė Joniškio kraštą, ekonominę ir finansinę Joniškio rajono situaciją, socialinių paslaugų plėtrą, švietimo situaciją, teikiamas sveikatos paslaugas bei ateities planus.

Ministrė pristatė pagalbos priemones verslui ir finansavimo galimybės kylantiems iššūkiams įveikti. Pokalbio metu daug dėmesio skirta mūsų rajone vykdomoms privačioms verslo investicijoms ir iniciatyvoms.

„Smagu lankytis Joniškyje, kuris garsėja savo reformomis ir įgyvendinamais pokyčiais. Pokyčiai socialinėje apsaugoje, švietime ir užimtumo srityje – matomi. Visi jūsų įgyvendinami pokyčiai daro įtaką ekonominiam augimui ir vystymuisi“, – vizito metu sakė A. Armonaitė.  

LR ekonomikos ir inovacijų ministrė su komanda taip pat susitiko ir su Joniškio rajono verslo atstovais Raudonojoje sinagogoje.

Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Jurgita Bučinskienė pristatė Joniškio krašto investicinę aplinką, sėkmingai čia veikiančias įmones. Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis apžvelgė pagalbos priemonių verslui paketą, ES fondų paramos gavimo galimybes, INVEGOS administruojamos paramos priemones, kuriomis  verslas gali naudotis jau dabar. Per pirmąjį 2022 m. pusmetį INVEGA skyrė beveik 160 mln. Eur finansavimą bei parėmė daugiau kaip 2500 Lietuvos verslų.

Susitikimo metu Joniškio verslininkai išreiškė susirūpinimą dėl paramos paraiškų sąlygų, paraiškų priėmimo terminų, kylančių iššūkių pradedant kurti verslą ir investavimo galimybių.

Vizito pabaigoje ministrė apsilankė UAB „Biometana“ ir kogeneracinėje jėgainėje, su bendrovės vadovybe aptarė investicijų ir talentų pritraukimo, eksporto skatinimo, verslo aplinkos gerinimo klausimo klausimus.

Joniškio rajono savivaldybės administracija