mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Joniškio rajono savivaldybės administracijos projektas – vienas geriausių Lietuvoje

Joniškio rajono savivaldybės administracija dalyvavo Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos organizuotoje gerųjų projektų atrankoje.

Atrankoje pristatytas joniškiečių projektas „Viešosios infrastruktūros atnaujinimo Joniškio rajono kaimo vietovėse Nr. 20KI-KS-17-1-01835-PR001“, kurio metu buvo kompleksiškai sutvarkytos viešosios erdvės: Kriukų miestelio stadionas ir jo prieigos bei Skaistgirio miestelio centrinė aikštė ir rekreacinė zona. Miestelių gyventojams ir svečiams sukurtos erdvės kultūriniams renginiams ir šventėms, poilsio ir aktyvaus laisvalaikio zonos. Joniškio rajono savivaldybės administracijos projektas išrinktas vienu iš penkiolikos geriausių Kaimo plėtros programos viešųjų paslaugų projektų Lietuvoje.

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija, vykdydama projektą „Lietuvos kaime gera gyventi - 2021", organizavo gerųjų projektų atranką, kurie buvo gavę paramą iš 2014-2020 m. Kaimo plėtros programos (KPP). Projektai turėjo būti susiję su viešųjų paslaugų teikimu bei jau įvykdyti.

Joniškio rajono savivaldybės administracija