mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Joniškio ligoninėje atidarytas COVID-19 padalinys
Joniškio ligoninėje atidarytas COVID-19 padalinys

Daugėjant sergančiųjų COVID-19 liga pirmasis atraminis rajono padalinys Respublikinei Šiaulių ligoninei atidarytas Joniškyje. Toks sprendimas priimtas įvertinus regiono ligoninių skubios pagalbos ir vidaus ligų profilio gydimo užtikrinimo paslaugas. Joniškio ligoninė ir toliau teiks visas planines paslaugas laikantis visų infekcijų kontrolės reikalavimų.

Atkreipiame dėmesį, kad būtina laikytis visų saugumo reikalavimų visiems į ligoninę ar konsultacinę polikliniką atvykstantiems pacientams.  Į gydymo įstaigą atvykti ne ankščiau kaip likus 10 min. iki konsultacijos, dezinfekuokuoti rankas, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugines veido kaukes ar respiratorius.

Gyventojai taip pat kviečiami skiepytis nuo COVID-19 ligos. Tai galima padaryti darbo dienomis vakcinacijos centre Baltojoje sinagogoje (Miesto a. 4, Joniškis) be išankstinės registracijos. Su savimi būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę). Skiepijama bet kuria tuo metu turima vakcina.

PIRMADIENĮ 14.00–16.00 VAL.
ANTRADIENĮ 9.00–13.00 VAL.
TREČIADIENĮ 9.00–13.00 VAL.
KETVIRTADIENĮ 13.00–18.00 VAL.
PENKTADIENĮ 13.00–17.00 VAL.

Joniškio rajono savivaldybėje vakcinaciją vykdo viešoji įstaiga Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centras, tel. 8 664 53 032.

Joniškio rajono savivaldybės administracija