mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Galimybių pasą jau galima atsiimti savivaldybės administracijoje ir seniūnijose
Galimybių pasą jau galima atsiimti savivaldybės administracijoje ir seniūnijose

Informuojame, kad popierinį Galimybių paso variantą galima išsiimti Joniškio rajono savivaldybės I aukšte esančiame priimamajame (Livonijos g. 4, Joniškis, 101 kab.) ir jos teritoriniuose padaliniuose – seniūnijose. Sutartis dėl tokios paslaugos teikimo su Registrų centru pasirašyta šią savaitę.

Norint atsispausdinti galimybių pasą reikia pateikti galiojantį asmens dokumentą. Jeigu norima galimybių pasą išimti kito žmogaus vardu, reikės pateikti tai patvirtinantį asmens, kurio vardu prašoma atspausdinti galimybių pasą, rašytinį sutikimą ir asmens dokumentus (tiek asmens, kurio vardu spausdinamas Galimybių pasas, tiek atėjusio jo atspausdinti).

Galimybių pasas fiziniams asmenims išduodamas vietoje ir neatlygintinai.

 

Primename gyventojams, kad Galimybių pasas suteikiamas, jeigu asmuo:

  • yra pasiskiepijęs nuo COVID-19:
  • „Comirnaty“ arba „Spikevax“ vakcina – praėjus 1 sav. po antrosios vakcinos dozės suleidimo;
  • „COVID-19 Vaccine Janssen“ vakcina – praėjus 2 sav. po vienintelės vakcinos dozės suleidimo;
  • „Vaxzevria“ vakcina – praėjus 4 sav., bet ne daugiau kaip 13 savaičių nuo pirmosios dozės suleidimo ir iš karto po antrosios vakcinos dozės;
  • Persirgus COVID-19 liga – praėjus 2 sav. po bet kurios vienos vakcinos dozės.
  • yra persirgęs COVID-19 - praėjus ne daugiau nei 210 d. nuo teigiamo COVID-19 testo rezultato dienos;
  • turi teigiamą COVID-19 IgG antikūnų arba bendrųjų antikūnų kiekybinio ar pusiau kiekybinio serologinio imunologinio tyrimo rezultatą – praėjus ne daugiau nei 60 dienų. 
  • turi neigiamą mokamą SARS-CoV-2 PGR tyrimo arba mokamo antigeno testo rezultatą – galioja 48 valandas nuo ėminio paėmimo momento.

Taip pat galimybių pasą galima atsisiųsti apsilankius puslapyje www.gpasas.lt ir patvirtinus savo tapatybę elektroninėmis priemonėmis (e. parašu arba e. bankininkyste), Registrų centro klientų aptarnavimo padaliniuose,  Lietuvos pašto skyriuose, „Sodros“ padaliniuose, vaistinėse.

Galimybių pasą reikia atnaujinti kas 60 dienų.

Joniškio rajono savivaldybės administracija