mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

COVID-19 situacija rajone ypatingai prasta, gyventojai esant galimybei raginami likti namuose
COVID-19 situacija rajone ypatingai prasta, gyventojai esant galimybei raginami likti namuose

Joniškio rajono savivaldybei ir toliau esant juodojoje zonoje pagal COVID-19 ligos sergamumo rodiklius Lietuvoje, gyventojai raginami ne tik laikytis visų būtinų asmens higienos saugumo reikalavimų, bet ir neiti iš namų nesant būtinybei.

Spalio 5 d. Lietuvos statistikos departamento teikiamais duomenimis per pastarąsias 14 dienų Joniškio rajono savivaldybėje sergančiųjų rodiklis 100 tūkst. gyventojų siekia 1848,2 atvejo ir šiuo metu tai yra didžiausias rodiklis visoje šalyje.

Raginame gyventojus būti sąmoningais ir atsakingais ne tik už save, bet ir kitus –  į savivaldybę, seniūniją ar kitas įstaigas eiti tik esant neatidėliotinam reikalui. Kiekvienas gyventojas be didesnių problemų visą reikalingą informaciją gali gauti nuotoliniu būdu.

Informacija teikiama skambinant į Joniškio rajono savivaldybės administracijos gyventojų priimamąjį telefonu (8 426) 69 140 arba 8 684 09 527. Gyventojų priimamojo specialistui išdėstykite savo klausimą ir palikite kontaktinę informaciją. Jums netrukus paskambins konkrečią sritį kuruojantis specialistas.

Prireikus teikiamų administracinių paslaugų, jas galite užsakyti el. būdu, raštus, prašymus galite teikti el. paštu savivaldybe@joniskis.lt bei pasinaudodami elektroninio pristatymo sistema arba siųsdami paštu adresu Livonijos g. 4, 84124 Joniškis. Norėdami pasirašyti dokumentus el. parašu, galite pasinaudoti el. parašo paslauga.

Primename, kad atokiose gyvenvietėse gyvenantiems ir savarankiškai į Joniškį vykti skiepytis ar atlikti testo dėl COVID-19 neturintiems galimybės piliečiams, yra teikiama nemokamo pavėžėjimo paslauga. Svarbu pažymėti, kad minėta paslauga teikiama tik tais atvejais, kai asmuo neturi jokių kitų galimybių atvykti atlikti testą dėl COVID-19 ligos savarankiškai, t.y. jo negali atvežti kartu gyvenantys šeimos nariai.

Dėkojame visiems pilietiškiems ir atsakingiems piliečiams. Mūsų susitelkimas mažinant viruso plitimo rizikas šiuo metu – ypatingai svarbus.

Joniškio rajono savivaldybės administracija