Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. balandžio 23 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Gyventojai įtraukiami į savivaldybės viešųjų reikalų tvarkymą

Joniškio rajono savivaldybės mero Vitalijaus Gailiaus iniciatyva savivaldybėje organizuotas Joniškio rajono  savivaldybės eismo saugumo komisijos posėdis. Dalyvauti posėdyje ir pateikti klausimų, siūlymų ar pastebėjimų dėl eismo saugumo užtikrinimo  rajone buvo kviečiami rajono gyventojai.

Posėdyje dalyvavo rajono meras Vitalijus Gailius, administracijos direktoriaus pavaduotojas Aivaras Rudnickas, Eismo saugumo komisijos nariai,  AB „Kelių priežiūra“ Joniškio kelių tarnybos atstovai, spaudos atstovai ir aktyvūs joniškiečiai.

Posėdžio metu išklausyti gyventojų siūlymai, pastebėjimai ir nuomonė dėl pėsčiųjų perėjų ir kelio ženklų rajone. Aptarti sunkiasvorio transporto važiavimo miesto gatvėmis ir transporto važiavimo naujai atidarytu Joniškio miesto rytiniu aplinkkeliu klausimai.

Siekiant problemas spręsti bendromis jėgomis ir atsižvelgiant į tai, kad savivaldybė neturi įgaliojimų spręsti kai kurių klausimų, susitikimo metu pažadėta ginti rajono gyventojų interesus ir jų pateiktus klausimus pagal kompetenciją perduoti nagrinėti kelių savininkui – Lietuvos automobilių kelių direkcijai.

Rajono meras Vitalijus Gailius informavo, kad 2019 m. spalio pradžioje susitikus su Lietuvos Respublikos susisiekimo  ministerijos kancleriu G. Aliksandravičiumi sutarta organizuoti Joniškio rajono savivaldybės eismo saugumo komisijos posėdį, kuriame dalyvauti kviečiami Lietuvos Respublikos susiekimo ministerijos ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovai. Numatomo posėdžio metu bus nagrinėjami saugaus eismo užtikrinimo ir kiti aktualūs klausimai.

Posėdis planuojamas 2019 m. spalio 29 d. 13.00 val. Joniškio rajono savivaldybės mažojoje posėdžių salėje (Livonijos g. 4, Joniškis).

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook