Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. balandžio 23 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Minint Tarptautinę antikorupcijos dieną

Gruodžio pradžioje visas pasaulis mini Tarptautinę antikorupcijos dieną, skirtą atkreipti dėmesį į įvairiose valstybėse plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti kelią šiam negatyviam reiškiniui.

Tarptautinės antikorupcijos dienos proga Joniškio rajono savivaldybės administracija ir Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokykla organizavo  antikorupcijos žinių ir kūrybos viktoriną  „Būkime  sąžiningi!“.

Viktorinoje rungėsi ne tik moksleivių, bet ir jų tėvelių, mokytojų, Joniškio rajono savivaldybės tarybos narių ir savivaldybės administracijos komandos. Komandos atliko po penkias užduotis:  korupcijos apibrėžimas, korupcija ir lietuvių liaudies patarlės, viktorina „Ką žinai apie korupciją“, kapitonų rungtis, antikorupcijos receptas.

Užduotis vertino ir nugalėtojus išrinko  komisija, kurios darbe dalyvavo Joniškio rajono savivaldybės antikorupcijos komisijos nariai, Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai, Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos atstovai. Visos komandos apdovanotos organizatorių padėkos raštais, ir prizais. Svečiai iš Specialiųjų tyrimų tarnybos visiems dalyviams padovanojo antikorupcinių piliulių.

Specialiųjų tyrimų tarnybos atstovė Rita Šikšnienė dėkojo renginio dalyviams ir organizatoriams už pagalbą kryptingai vykdanti korupcijos prevenciją, visuomenės švietimą.

Renginio metu Specialiųjų tyrimų tarnybos atstovės įteikė Kanceliarijos skyriaus vedėjai Rasai Lapukienei ir Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotojai ugdymui Linai Valiukienei padėkas už aktyvią veiklą, antikorupcijos žinių ir kūrybos viktorinos „Būkime sąžiningi“ organizavimą ir antikorupcinių idėjų sklaidą Joniškio rajono savivaldybėje. Atstovės pasidžiaugė, kad Joniškio rajono savivaldybė rodo puikų pavyzdį, kaip į antikorupcinę veiklą galima įtraukti ne tik moksleivius ir jų tėvelius, mokytojus, bet ir savivaldybės politikus.

 Kanceliarijos skyriaus informacija

 

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook