Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. balandžio 20 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Šiauliuose diskutuota apie interesų konfliktų ir nepotizmo valdymą

Šiauliuose vyko diskusija „Interesų konfliktų ir nepotizmo valdymas, etikos standartų laikymasis – priemonės, padedančios užtikrinti korupcijai atsparią aplinką“. Diskusijoje dalyvavo Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Valė Kulvinskienė, Kanceliarijos skyriaus vedėja Rasa Lapukienė ir vyriausioji specialistė Irena Šimkuvienė.

Renginio metu Kanceliarijos skyriaus vedėja Rasa Lapukienė dalinosi patirtimi nepotizmo valdymo srityje ir pristatė Joniškio rajono savivaldybės veiksmus 2018 metais Specialiųjų tyrimų tarnybai paskelbus atliktos analizės apie nepotizmo intensyvumą savivaldybių administracijose rezultatus.

Diskusijoje pranešimus skaitė STT Analitinės antikorupcinės žvalgybos valdybos Strateginės analizės skyriaus viršininkė, dr. Margarita Dobrynina, VTEK narė Dalia Paulauskaitė ir patarėja Inga Pankienė, Šiaulių universiteto dr. Rita Toleikienė, Šiaulių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Kontrolės departamento vyriausioji specialistė Jurgita Gubanovienė. Renginį moderavo STT Korupcijos prevencijos valdybos viršininkė Rūta Kaziliūnaitė.

Diskusijos dalyviai aiškinosi, ar galiojančių teisės aktų nuostatos gali užtikrinti tinkamą interesų konfliktų valdymą ir šalinimą, kokių priemonių privalo imtis ir imasi valstybės ir savivaldybių įstaigos siekdamos išvengti interesų konfliktų ir nepotizmo. Taip pat buvo kalbama apie etikos standartų laikymąsi ir etikos kodeksų reikšmę įstaigose – kaip priemones, padedančias kurti ir užtikrinti antikorupcinę aplinką įstaigose.

Kanceliarijos skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook