Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. vasario 24 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Varžybų metu organizatoriai privalo išlaikyti saugius atstumus tarp žiūrovų

Varžybose, kurios vyksta nuo 2020 m. spalio 30 iki lapkričio 13 d. atvirose erdvėse žiūrovų skaičius neturi viršyti 400, o žiūrovai varžybas privalo stebėti tik iš sėdimų vietų (išskyrus šeimos narius (sutuoktinį arba asmenį, su kuriuo sudaryta registruotos partnerystės sutartis, vaikus (įvaikius), įskaitant asmenis ir jo sutuoktinio arba asmens, su kuriuo sudaryta registruotos partnerystės sutartis, nepilnamečius vaikus, tėvus, įtėvius, globėjus).

Varžyboms vykstant minėtu laikotarpiu uždarose erdvėse žiūrovų skaičius negali viršyti 300 ir jas stebėti galima tik iš sėdimų vietų, kai tarp žiūrovų  yra išlaikomas 2 metrų atstumas. Šis reikalavimas negalioja šeimos nariams arba asmenims, kurie yra sudarę registruotos partnerystės sutartis.

Nuo š.m. lapkričio 14 d. įsigalios nuostata, jog atvirose erdvėse, kai žiūrovai stovi būtų užtikrinamas ne mažesnis nei 1 metro atstumas tarp žiūrovų, o varžybose, kuriose žiūrovai sėdi, tarp jų privalės būti ne mažesnis kaip 1 metro atstumas arba žiūrovus varžybų organizatoriai privalės sodinti į kas antrą kėdę. Ši nuostata negalioja šeimos nariams arba asmenims, kurie yra sudarę registruotos partnerystės sutartis.

Uždarose erdvėse, kai žiūrovai stovi, bus privaloma tarp jų užtikrinti ne mažesnį kaip 2 metrų atstumą, o varžybose, kuriose žiūrovai sėdi, tarp jų bus privaloma užtikrinti ne mažesnį kaip 2 metrų atstumą arba juos sodinti į kas antrą kėdę. Šis reikalavimas negalios šeimos nariams arba asmenims, kurie yra sudarę registruotos partnerystės sutartis.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook