Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. balandžio 15 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Savivaldybė ieško galimų sprendimų investicijoms į Joniškį pritraukti

Joniškio savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir administracijos direktorė Valė Kulvinskienė lankėsi Panevėžyje veikiančioje tarptautinėje baldų ir porolono gamykloje UAB „Dominari“. Apsilankymo metu susitikta ir bendrauta su UAB „Dominari“ įmonių grupės vadovu Eugenijumi Gvalda ir vienoje iš grupės įmonių dirbančiu gerai žinomu joniškiečiu Stanislovu Poliaku. Susitikimo metu diskutuota dėl investicijų pritraukimo į Joniškio rajoną.

Susitikimo metu apžiūrėtos bendrovės gamybinės ir administracinės patalpos, kurios apjungtos į bendrą erdvę. UAB „Dominari“ atstovai džiaugėsi, kad toks patalpų išplanavimas suteikia galimybę nuolat stebėti įmonėje vykstantį gamybos procesą. Su minėtos įmonės atstovais aptarta galimybė ateityje plėsti verslą Joniškyje. 

„Joniškis investuotojams patrauklus, kadangi turime Joniškio žemės ūkio mokyklą, kuri pagal įmonės išsakytą poreikį  galėtų rengti atitinkamos kvalifikacijos specialistus.“ – kalbėjo savivaldybės meras Vitalijus Gailius. Jis pažymėjo, kad investicijos Joniškyje yra labai laukiamos ir savivaldybė ieškos galimų sprendimų bendrovės verslo plėtrai.

Susitikimo metu buvo sutarta artimiausiu metu organizuoti Žemės ūkio mokyklos, Joniškio rajono savivaldybės  ir UAB „Dominari“ atstovų susitikimą, kurio tikslas – aptarti specialistų rengimo perspektyvas ir tęsti pardėtas diskusijas dėl  bendrovės verslo plėtros Joniškio rajone.

UAB „Dominari“ įkurta 2010 metais. Įmonė šiuo metu gamybinę veiklą vykdo ne tik Panevėžyje, bet Kaune ir Kupiškyje. Visos Lietuvos mastu bendrovėje dirba virš 1600 darbuotojų. Įmonė yra viena sparčiausiai augančių, besiplečiančių baldų gamintojų ne tik Baltijos šalyse, bet ir visoje Rytų Europoje.  

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

 

 

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook