Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. gegužės 10 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Mokytojų testavimas bus vykdomas trijose rajono ambulatorijose

Kontaktiniu ar mišriu būdu rajono švietimo įstaigose dirbantiems pedagogams testavimas dėl COVID-19 bus vykdomas trijose Joniškio rajono ambulatorijose – Žagarės, Kriukų ir Skaistgirio. Testavimo greitaisiais antikūnų testais tikslas yra išsiaiškinti, ar asmuo yra persirgęs COVID-19, t. y. ar kraujyje randama koronaviruso antikūnų, atsirandančių persirgus šia liga.

Jei atlikus greitąjį testą jis fiksuotų teigiamus rezultatus, asmuo būtų registruojamas ir atliekamas išsamesnis PGR tyrimas. Šio tyrimo rezultatai padeda nustatyti einamuoju metu COVID-19 sergantįjį asmenį.

Švietimo įstaigų darbuotojams profilaktiškai tikrintis, ar neserga COVID-19, būtina periodiškai kas 7–10 dienų. Darbdavys turi paruošti privalomai besitestuojančių darbuotojų sąrašą ir informuoti darbuotojus. Testuotis nereikia tik persirgusiems (ne mažiau 180 dienų), turintiems antikūnų ir pasiskiepijusiems du kartus.

Taip pat informuojame, kad keičiasi Joniškio mobilaus punkto (Joniškio ligoninės automobilių stovėjimo aikštelė, Pašvitinio g. 21, Joniškis) darbo laikas. Nuo šiol punktas dirbs pirmadienį-penktadienį nuo 9 iki 16 val. Esant poreikiui mobilus punktas dirbs ir savaitgaliais.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook