Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. balandžio 20 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Karščiuojantiems joniškiečiams nuo šiol nereikės važiuoti į Šiauliuose esančią karščiavimo kliniką - paslaugos bus teikiamos Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centre

Vakar  Savivaldybės meras  Vitalijus Gailius, administracijos atstovai susitiko su Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centro, VšĮ Joniškio ligoninės vadovais ir aptarė galimybes įsteigti atskiras karščiuojančių pacientų priėmimo patalpas, atitinkančias Sveikatos ministerijos keliamus reikalavimus.

Pacientams gydymo paslaugos būtų suteikiamos vietoje, Joniškyje, nesiunčiant jų į Šiauliuose esančią karščiavimo kliniką. Susitikimo metu buvo  aptarti SAM reikalavimai patalpų įrengimui ir sutarta dėl artimiausių darbų.  Tikimasi, kad tokios paslaugos bus teikiamos jau nuo rugsėjo mėnesio vidurio. 

Be to, nuo rugsėjo karščiuojančiais pacientais turės pasirūpinti visos rajono asmens sveikatos priežiūros įstaigos, prie kurių jie yra prisiregistravę, įskaitant ir privačias klinikas. Po darbo valandų ir savaitgaliais karščiuojantys pacientai pagalbos galės kreiptis į VšĮ Joniškio ligoninės priėmimo skyrių.

 Savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook