Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. gegužės 14 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Prisiskambinti į asmens sveikatos priežiūros įstaigas bus paprasčiau

Joniškio rajono savivaldybės socialinės paramos ir sveikatos skyrius organizavo pasitarimą su Joniškio rajono savivaldybei pavaldžių asmens sveikatos priežiūros įstaigų atstovais, kuriame aptarė pacientų skambučių srautų valdymo galimybes.

Pasitarimo pradžioje Joniškio rajono savivaldybės Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja L. Klemienė informavo, kad  sveikatos priežiūros paslaugos yra teikiamos ne pilna apimtimi, visi gyventojai dėl sveikatos paslaugų turi registruotis telefonu iš anksto, todėl didelis skambučių srautas mažina galimybes prisiskambinti į gydymo įstaigas. Rajono gyventojai tokia situacija nėra patenkinti.

Asmens sveikatos priežiūros įstaigų atstovai informavo, kad šiuo metu visose įstaigose priimti sprendimai dėl naujų techninių priemonių diegimo, papildomų darbuotojų priėmimo bei darbo laiko peržiūrėjimo.

Viešosios įstaigos Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centro vyr. slaugytoja V. Danilevičienė informavo, kad vien per š. m. liepos mėnesį Joniškio poliklinikoje fiksuota apie 7 tūkstančius pacientų skambučių. Esant tokiai situacijai, visi įstaigos gydytojai buvo aprūpinti mobiliuoju ryšiu, padidintas darbuotojų skaičius registratūroje, įdiegta nauja kompiuterinė programa.

Naują kompiuterinę programą, kurios viena iš galimybių yra peradresuoti skambučius iš vienos linijos į kitą, bei registruoti neatsakytus skambučius, įsigijo visos asmens sveikatos priežiūros įstaigos. Taip atsirado galimybė į neatsakytus pacientų skambučius perskambinti vėliau.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktorė V. Kulvinskienė akcentavo, kad įstaigos turi labai atsakingai įvertinti turimus resursus, įsigyti reikiamas priemones, įrankius ir priimti sprendimus, kurie užtikrintų kokybišką pacientų skambučių srautų valdymą, o informaciją apie registratūrų darbo organizavimo pokyčius viešinti įvairiomis komunikavimo priemonėmis.

Informuojame, kad pasiskambinti į asmens sveikatos priežiūros įstaigas galima:

  • Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centro poliklinikos registratūrą telefono numeriais (8 426) 61 206, (8 426) 61 238; mob. 8 676 91 206;
  • Joniškio ligoninės konsultacinės poliklinikos registratūrą telefono numeriais (8 426) 51 209, (8 426) 51 867;
  • Joniškio psichikos centro registratūrą telefono numeriu (8 426) 60 040, mob. 8 682 27 143. 

Atkreipiame dėmesį, kad nepavykus prisiskambinti, su gyventojams susisieks asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai.

Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook