Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. gegužės 14 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Nauja galimybė Joniškio regione įsikūrusioms maisto produktų ir gėrimų gamintojams

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kuria specializuotą Lietuvos maisto produktų ir gėrimų eksportuotojų katalogą.  Tai – naujas projektas išskirtinai maisto produktų ir gėrimų gamintojams.

Eksporto skatinimas yra viena iš svarbiausių VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros funkcijų, todėl, reaguodami į pasaulinę situaciją dedame visas pastangas naujų priemonių kūrimui, siekiant padėti Lietuvos eksportuotojams lengviau užmegzti verslo kontaktus su užsienio partneriais ir atverti naujas eksporto rinkas.

Kuo šis projektas pasitarnaus regiono verslo plėtrai?

Specializuoto maisto produktų ir gėrimų eksportuotojų katalogo išskirtinumas:

  • naujausia susisteminta informacija, kuri apima išskirtinai tik žemės ūkio,  maisto produktų  ir gėrimų gamintojų sektorius;
  • už eksportą atsakingų įmonių atstovų kontaktai;
  • nurodytos ne tik esamos įmonių eksporto rinkos, bet ir prioritetinės,  kuriose įmonės siekia įsitvirtinti;
  • kategorizuota informacija pagal gaminamą produkciją, eksportuojamą produkciją, gaminamą ekologišką produkciją, gaminamą Halal sertifikatą atitinkančią produkciją, gaminamą Kosher sertifikatą atitinkančią produkciją, turimus sertifikatus, kitus svarbius standartus.

Unifikavus gautą maisto produktų ir gėrimų gamintojų informaciją, eksportuotojų katalogas bus patalpintas www.litfood.lt platformoje. Eksportuotojų katalogas bus pateiktas Lietuvos ambasadoms užsienyje,  socialiniams partneriams, bei kitiems už Lietuvos verslo plėtrą atsakingiems asmenims. Agentūra užtikrins efektyvią išorinę ir vidinę eksportuotojų katalogo komunikaciją bei sklaidą.

Įmonės, kurios jau eksportuoja savo produkciją arba nori pradėti eksportą į užsienio rinkas gali užpildyti anketą anglų kalba: PILDYTI ČIA

Kviečiame eksportuojančias ir norinčias pradėti eksportą į užsienio rinkas maisto produktų ir gėrimus įmones užpildyti anketą iki š. m. liepos 30 d.

Už duomenų priežiūrą, atnaujinimą bei teikimą susijusiems asmenims bus atsakinga Agentūra. Duomenų skelbimas ir katalogo administravimas – nemokamas. 

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook