Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. vasario 26 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Kviečiame būti atsakingais – nemokamai išsitirti dėl COVID-19

Pagal laipsniško taikomų karantino režimo ribojimų keitimo planą ir leidus tam tikrą veiklą nuo vasario 15 d., prieš pradedant darbą kviečiame nemokamai išsitirti dėl COVID-19 ir taip apsaugoti ne tik save, bet ir klientus. Net jeigu nejaučiate jokių koronavirusui būdingų simptomų Jūs galite sirgti besimptome forma ir taip platinti virusą kitiems.

Profilaktiniam tyrimui gali registruotis prekybos, maisto gamybos, grožio ir sporto paslaugų specialistai, taip pat šias veiklas vykdantys įmonių darbuotojai, tiesiogiai dirbantys su klientais.

Registracija vykdoma elektroniniu būdu interneto svetainėje www.1808.lt arba trumpuoju numeriu 1808. Paskambinus į Koronos karštąją liniją trumpuoju telefono numeriu 1808 ir atsiliepus operatoriui būtina pasakyti „Joniškio profilaktinis tyrimas“.

Registruojantis el. būdu svetainėje www.1808.lt, pasirinkite „PGR profilaktiniai tyrimai tikslinėms grupėms“. Pažymėtina, kad registruojantis internetu būtina turėti galimybę prisijungti prie savo el. bankininkystės paslaugų, kad sistema galėtų saugiai patvirtinti jūsų tapatybę. Taip pat registruojantis bus prašoma nurodyti savo darbovietės juridinio asmens kodą, jei dirbama įmonėje.

Skambinti į liniją galima visoje Lietuvoje visą parą nemokamai iš visų tinklų.

Kaip atvykti?

Tyrimai atliekami mobiliajame punkte (Joniškio ligoninės automobilių stovėjimo aikštelė, Pašvitinio g. 21, Joniškis). Jokiu būdu negalima vykti į mobilų punktą nesiregistravus – prieš tai būtina kiekvienam asmeniui savarankiškai skambinti 1808 ir vykti išsitirti nurodytu laiku.

Kviečiame išsitirti ir raginame būti pilietiškus – taip saugoti klientus ir visus asmenis savo aplinkoje. Laiku nustačius koronavirusą ir izoliavusis, virusą galima valdyti. Leiskime atsigauti verslui ir darbuotojams grįžti į savo darbo vietas!

Saugokime save ir kitus!

 Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook