Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. vasario 28 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
NVO aktualijos
Gaižaičiuose atnaujinta krepšinio aikštelė
Gaižaičių kaimo bendruomenė baigė įgyvendinti projektą „Sportuojanti visuomenė“, pateiktą nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo projektų atrankos konkursui. Projekto vertė 679 eurai.
Plačiau
Nevyriausybinės organizacijos kviečiamos įregistruoti NVO statusą
Lietuvoje veikiančios nevyriausybinės organizacijos (NVO) jau gali nesunkiai, greitai ir, svarbiausia, nemokamai įregistruoti NVO statusą Registrų centre. Šis statusas leis ne tik lengviau identifikuoti visuomenės labui veikiančias asociacijas, labdaros ir paramos fondus ar viešąsias įstaigas, bet ir turėti tikslesnius duomenis apie šalyje veikiančias nevyriausybines organizacijas ir taip užtikrinti efektyvesnį valstybės politikos formavimą, stiprinant nevyriausybines organizacijas.
Plačiau
Pošupių kaime atnaujintos viešosios erdvės
Pošupių kaimo bendruomenės veiklos prioritetas – skatinti bendradarbiavimą rengiant kultūrinius renginius bei sukuriant palankias sąlygas poilsiui. Kaime esančiame 35 arų sklype jau yra įgyvendintas ne vienas projektas, skirtas tinkamai erdvei sukurti, pastatyta pakyla-scena, suoliukai, šiukšliadėžės, įrengtos krepšinio, tinklinio aikštelės.
Plačiau
Reibinių kaimo bendruomenė įgyvendino projektą
Šiais metais Reibinių kaimo bendruomenė parengė projektą „Saugi aplinka aktyviam poilsiui“ pagal 2020 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles. Bendra projekto vertė 5623,31 Eur: LR žemės ūkio ministerija skyrė 5000,00 Eur, Joniškio rajono savivaldybė prie projekto įgyvendinimo prisidėjo 623,31 Eur suma. Šio projekto tikslas – sukurti saugią, naują erdvę, pritaikytą kaimo bendruomenės sveikatingumui ir aktyviam poilsiui.
Plačiau
Kaimiškos virtuvės tradicijos naujai
Stupurų kaimo bendruomenė įgyvendino 2019 m. pradėtą vietos projektą „Kaimiškos virtuvės tradicijos naujai“ pagal VPS 2 prioriteto priemonę Nr. LEADER-19.2-SAVA-5 „NVO ekonominės veiklos skatinimas“. Projekto vertė - 4925,81 euras. Pagrindinis projekto tikslas - įsigyti virtuvės įrangą, reikalingą maisto gamybai ir jo realizavimui.
Plačiau
Posėdyje apsvarstytos bendruomeninių organizacijų problemos
Praėjusią savaitę į posėdį rinkosi Joniškio rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų taryba. Diskusijos metu kalbėta apie pagrindines problemas, su kuriomis susiduria bendruomeninės organizacijos savo veikloje, pavyzdžius bei pasiūlymus dėl galimų šių problemų sprendimo būdų. Taip pat pateikti pasiūlymai, kokios priemonės padėtų sudaryti palankesnes sąlygas efektyviau vykdyti bendruomeninių organizacijų veiklą.
Plačiau