Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. vasario 24 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Teikiama COVID-19 liga sergančių asmenų pavėžėjimo paslauga

Joniškio rajono savivaldybės administracija vadovaudamasi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gruodžio 4 d. sprendimu Nr. V-2811 „Dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) sergančių asmenų pervežimo“ ir siekdama užkirsti kelią tolimesniam viruso COVID-19 ligos plitimui paskyrė atsakingą įstaigą.

Viešoji įstaiga Joniškio socialinių paslaugų ir užimtumo centras įpareigotas užtikrinti sergančių COVID-19 liga asmenų, kurie išrašomi iš stacionarių asmens sveikatos priežiūros įstaigų tęsti gydymą ambulatoriškai, pavėžėjimą į šių asmenų namus ar kitą gyvenamąją vietą, jeigu tokie asmenys neturi galimybės grįžtu nuosavu ar artimųjų transportu.

Pažymima, kad jeigu Joniškio socialinių paslaugų ir užimtumo centras dėl didelio darbo krūvio negalėtų suteikti pavėžėjimo paslaugų esant tokiam poreikiui, ši užduotis pavedama uždarajai akcinei bendrovei Joniškio autobusų parkas.

Gyventojų prašoma nepiktnaudžiauti šios paslaugos teikimu. Pabrėžtina, kad ji priklauso ir bus teikiama tik tiems asmenims, kurie neturi galimybės grįžti nuosavu ar artimųjų transportu.

COVID-19 liga sergantys asmenys dėl paslaugos suteikimo gali kreiptis į gydymo įstaigos administraciją arba tiesiogiai į Joniškio socialinių paslaugų ir užimtumo centrą, telefonu (8426) 60 078.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook