Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. gegužės 14 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Įteiktas padėkos raštas UAB „Tilžės būstas“

Penktadienį Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius kartu su pavaduotoja Vaida Aleknavičiene įteikė padėkos raštą UAB „Tilžės būstas“ direktoriaus pavaduotojui Ernestui Achunovui už drąsias investicijas ir indėlį į verslo plėtrą Joniškio rajone bei galimybę vietos verslininkams burtis vienoje vietoje.

Meras dėkojo UAB „Tilžės būstas“ vadovams, kurie net ir sudėtingu laikotarpiu nepabūgo investuoti į verslo plėtrą Joniškio krašte. Įmonės dėka patrauklioje Joniškio vietoje esantis pastatas, kurio naudingą plotą sudaro virš 2500 kvadratinių metrų, buvo moderniai renovuotas, o dabar jame įsikūrė įvairias paslaugas teikiančios prekybos ir paslaugų įmonės.

Atsidėkodamas už gražius žodžius ir išreikštą pasitikėjimą vienas iš UAB „Tilžės būstas“ vadovų merui padovanojo suvenyrinį Joniškio krašto žemėlapį.

Kitas iš Telšių atkeliavusias gausias dovanas – dvi dėžes šiltų žieminių pirštinių ir kojinių bendru įmonės vadovo ir mero sutarimu nuspręsta padovanoti šeimoms, kurioms pagalba šiuo metu labai reikalinga.

Už prisidėjimą prie kilnios iniciatyvos pagelbėti sunkiai besiverčiančioms šeimoms meras išreiškė nuoširdžią padėką bei tuo pačiu paskatino ir toliau šios įmonės vadovus drąsiai vystyti verslo idėjas Joniškio krašte.

Paštu padėkos buvo išsiųstos dar dvejoms verslo įmonėms – UAB „Norfos mažmena“ ir UAB „Total Industry Service“.

UAB „Norfos mažmena“ dėkojama už naujų darbo vietų sukūrimą ir asmeninį indėlį, įrengtą vaikų žaidimo aikštelę Joniškio rajono mažiesiems gyventojams.

UAB „Total Industry Service“  – už nuopelnus verslui, įkurtas naujas darbo vietas, sėkmingai plėtojamą verslą ne tik užsienyje, bet ir Joniškio rajone.

Profesinė verslo atstovų šventė tradiciškai yra minima antrąjį lapkričio penktadienį. Tądien meras sveikino visus Joniškio krašto verslo atstovus asmeniškai dėkodamas už jų indėlį vystant verslą šiame rajone, net ir esant šių dienų sudėtingoms aplinkybėms, pasaulį kaustant pandemijai.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook