mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Rekomendacijos

Pasidarykite patys!

Kažkas sugedo? Norite atnaujinti savo drabužių spintą? Nesugalvojate ką įdomaus pagaminti? Youtube platformoje įvedę žodžių trumpinį DIY (angl. Do it yourself) išvysite daug vaizdo medžiagos, apie tai, kaip pasidaryti kažką patiems.

Auginkite

Turite namuose dėžutę, kieme žemės, o namuose kraną iš kurio bėga vanduo? Tada turite praktiškai viską, ko gali prireikti auginant augalus. Pasėkite sėklas, o jų priežiūra  kasdien jums suteiks naujos veiklos.

Apsilankykite virtualiame ture

Planavote aplankyti muziejų šią savaitę, bet jis užsidarė? Su šiuolaikinėmis technologijomis tai ne bėda. Štai keletas puslapių su virtualiais turais:

Sportuokite

Karantino laikotarpiu užsidarius salėms sportininkai neliko užmiršti, jais pasirūpina tokie sporto klubai, kaip GymPlius, jų Facebook profilyje daromos tiesioginės transliacijos, kurių metu rodomi pratimai. Jei nespėjote išvysti tiesioginės transliacijos, tiesiog pasinaudokite Youtube platforma, kurioje labai daug video medžiagos sportininkams.

Išmokite naują kalbą

Po  karantino žadate keliauti į užsienį, bet nemokate vietinių kalbos? Šiuo metu, tai puikiausias laikas išmokti naują kalbą. Kalbų galite išmokti programėlėje Duolingo, kurią iOS vartotojai gali parsisiųsti iš App Store, o Android iš Google Play.

Sukelkite audrą virtuvėje

Karantino metas, gaila, bet reiškia, jog savo mėgstamiausiuose restoranuose valgyti negalėsite, tačiau kai turite tiek laisvo laiko galite išmokti pasigaminti mėgstamo restorano maistą patys! Jei, tai jūsų nedomina – bandykite eksperimentuoti su receptais. Vienas populiariausių lietuviškų receptų tinklaraščių – Beatos Nicholson.

Medituokite, užsiimkite joga arba šokite

Ar pripažįstate tai, ar ne, turbūt kiekvienam iš mūsų šiuo laikotarpiu kyla daug streso. Geriausias būdas šio streso atsikratyti – meditacija ir joga. Meditacijos ir jogos pamokas galite rasti Youtube platformoje. Atsikratykite nereikalingo streso. Jei ramus laiko praleidimas netenkina – pasijunkite trankią muziką ir leiskite sau išlieti visą energiją šokyje.

Filmų ir serialų maratonas

Turbūt kiekvienas iš mūsų išgirdęs iš draugų apie filmą, arba kino teatre laukdamas savo seanso bežiūrėdamas anonsus pagalvojome – šitą reikės pažiūrėti. Tai dabar puikus metas prisiminti kokie tai filmai ir juos peržiūrėti! Kino pavasaris 2020” siūlo geriausių filmų TOP 20.

Skaitykite PDF knygas

Jei nežinote, kas yra PDF knygos, tai internetinės knygos. Tam, kad jas įsigytumėte iš namų išeiti nereiks, tuo pačiu taip saugosite ir aplinką. Knygas galima įsigyti čia. Taip pat naudokite interneto biblioteką.

Išsivalykite namus

Per tokį didelį skubėjimą net nepastebime, kiek nereikalingų daiktų supa mus mūsų namuose. Padarykite namuose generalinę tvarką: nusivalykite dulkes, išplaukite grindis, dezinfekuokite, nuvalykite langus ir veidrodžius, išmeskite nereikalingas laikraščių krūvas.