Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Joniškiečių piknikas Rygoje atidedamas

Nenumaldomai artėjant rugsėjo 1-ajai – naujai mokslo metų pradžiai, Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius surengė pasitarimą dėl joniškiečių pikniko Rygoje organizavimo.

„Kai pasaulyje kasdien stebimas koronaviruso pandemijos plitimas ir sergančiųjų skaičiai auga, negalime rizikuoti savo, šeimos, artimųjų, į mokyklas norinčių sugrįžti vaikų sveikata. Turime imtis atitinkamų priemonių, kad ateityje būtų išvengta mūsų pačių klaidų, kurios gali turėti neigiamos įtakos mūsų bendruomenės narių sveikatai. Noriu, kad rugsėjo 1 dieną vaikai grįžtų į mokyklą, jų tėveliai – į darbo vietas po vasaros atostogų, o svarbiausia, kad visi būtų sveiki. Dėl minėtų priežasčių siūlau joniškiečių pikniką Rygoje atšaukti. Šio renginio tradicijos neatsisakome ir jis būtinai įvyks ateityje“, – sakė rajono vadovas.

Jo mintims antrino ir Rygos lietuvių vidurinės mokyklos direktorė Jolanta Nagle. Ji kalbėjo, kad Latvijoje Vyriausybė yra parengusi rekomendacijas, kuriomis reikia vadovautis ruošiantis naujai mokslo metų pradžiai. Dėl šios priežasties šiuo metu renginių organizuoti nerekomenduojama.

Kadangi preliminari renginio programa jau buvo parengta, pakviesti meno mėgėjų kolektyvai ir renginiui pasiruošta, tad pasitarimo metu nutarta joniškiečių pikniko Rygoje neatšaukti. Nutarta jį atidėti ir organizuoti šventę tada, kai sumažės esamos rizikos visuomenės sveikatai.

Joniškiečių piknikas Rygoje turėjo įvykti rugpjūčio 15 dieną.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook