Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. lapkričio 24 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Vertingųjų savybių turinčius pastatus siūloma įrašyti į Kultūros vertybių registrą

Lapkričio 29 d. vyko Joniškio rajono savivaldybės nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo tarybos posėdis. Joniškio rajono administracijos direktorė Valė Kulvinskienė trumpai apžvelgė savivaldybės paveldosaugos problemas ir padėkojo vertinimo tarybos nariams už savivaldybei neatlygintinai teikiamą profesionalią pagalbą.

Vertinimo tarybos nariams direktorė įteikė Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus išleistą, dar spaustuvės dažais kvepiantį, Joniškio krašto istorijos ir kultūros 2019 metų žurnalo „Žemygala“ 21 numerį.

Posėdyje buvo svarstomi teisinės apsaugos suteikimo buvusios Joniškio pradinės mokyklos (dabar „Saulės“ pagrindinė mokykla) pastatui Livonijos g. 6, Joniškyje ir Joniškio Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios parapijinių pastatų kompleksui, susidedančiam iš buvusios altarijos, Bažnyčios g. 1, buvusio vikariato, Bažnyčios g. 3, buvusios klebonijos, Bažnyčios g. 5, Joniškyje klausimai.

Vertinimo tarybos nariai apžiūrėjo vertinamus pastatus, susipažino su vertinimo aktais ir jų priedais, kuriuos savivaldybės administracijos užsakymu parengė ekspertė Rasa Putrimienė. Vertinimo taryba po diskusijų vienbalsiai nutarė įrašyti buvusios Joniškio pradinės mokyklos (dabar „Saulės“ pagrindinė mokykla) pastatą Livonijos g. 6, Joniškyje ir Joniškio Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios parapijinių pastatų kompleksą, susidedantį iš buvusios altarijos, Bažnyčios g. 1; buvusio vikariato, Bažnyčios g. 3 ir buvusios klebonijos, Bažnyčios g. 5, Joniškyje į Kultūros vertybių registrą.

Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook