Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. liepos 15 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Tarptautinė savanorystė – užsienio jaunimo atstovai Joniškyje

Trečiadienį Joniškio rajono savivaldybėje lankėsi Jaunimo savanoriškos tarnybos (JST) ir Europos savanorių tarnybos (EST) savanoriai iš Armėnijos ir Turkijos. Juos sutiko rajono meras Gediminas Čepulis ir mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė.

Jaunuoliai Vahan (Armėnija) ir Alihan (Turkija) atvyko į rajono savivaldybę kartu su Atviro jaunimo centro savanorėmis Gabija ir Kornelija. Susitikimo metu rajono meras G. Čepulis papasakojo apie rajono valdymo sistemą, apie savivaldybės darbą. Vėliau vicemerė V. Aleknavičienė jaunuoliams aprodė savivaldybę.

Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos atviras jaunimo centras yra vienintelė įstaiga rajone akredituota tarptautinei savanorystei vykdyti. Veikla vykdoma pagal projektą „Volunteering for Solidarity Education“, kuris yra patvirtintas 3 metams – per šį laiką Atviras jaunimo centras sulauks ir daugiau savanorių iš užsienio. Savanoriai jaunuoliai Joniškyje bus apie 5 mėnesius, bendraus su mūsų jaunimu bei savo idėjomis ir darbu prisijungs prie rajono renginių organizavimo.

Po susitikimo savivaldybėje savanoriai apsilankė Joniškio J.Avyžiaus bibliotekoje, kur susipažino su inovatyviomis priemonėmis, bibliotekos darbo specifika.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook