Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. sausio 19 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
2020-11-06
Sveiki,
Norėjau pasiteirauti dėl buvusio šiukšlyno Žadvainių km. Anksčiau kaime buvo šiukšlynas (legalus ar ne, nežinau), ten kaimo gyventojai tempdavo visas savo šiukšles - stiklo tara, seni rūbai ir pan. Tačiau uždraudus vežti šiukšles, tas šiukšlių kalnas buvo sustumdytas į vieną krūvą su žemėmis (mums žadėjo jį išvežti, bet jų nevežė, tik sustūmė į krūvą). Tas visas kalnas mūsų namų teritorijoje tai kaskart mes jį aptvarkom, išrenkam šiukšles, kurios vis kas kart išlenda. Norėčiau paklausti, ar tą žemės krūvą galima kur nors išvežti, ar priimtų koks šiukšlynas, nes pradėjus jį kasti ten šiukšlių tikrai atrastumėme?

Senų sąvartynų/šiukšlynų uždarymas buvo vykdomas dviem etapais. Tarp uždarytų šiukšlynų, Joniškio r. tokio pavadinimo gyvenvietės nerandame arba tas šiukšlynas Žadvainių k. buvo nelegalus, arba turėjo kitokį pavadinimą.

Joniškio r. I etapu uždaryti šiukšlynai šiose vietose:

2007 m. lapkričio 30 d. baigta tvarkyti 17 mažųjų sąvartynų/šiukšlynų Joniškio rajone. Uždengti Alsių, Bikaičių, Dargių, Darginių, Dvariukų, Gasčiūnų, Joniškio/Tubinų, Kirnaičių, Mileikių/Padirvonių, Plikiškių, Rengių, Spirakių, Stungių, Trumpančių, Žukančių sąvartynai. Išvežti Daukšių ir Stungių sąvartynai.

II etapu:

  • Šiaulių regiono senųjų sąvartynų uždarymas (Joniškio raj. – Joniškio m.)
  • Šiaulių regiono užterštų teritorijų (šiukšlynų) sutvarkymas (Joniškio raj. – Sliekių (Joniškio), Jakiškių (Joniškio), Jurdaičių (Skaistgirio)).

Pagarbiai,

Boleslovas Švabas
Vyriausiasis specialistas (aplinkos apsaugos ir sanitarijos)
Adresas: Livonijos g. 4, LT-84124 Joniškis
Kabinetas: 304
Telefonas: +370 42651197

Atgal