Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. birželio 1 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Siekiama efektyvesnio tarpinstitucinio bendradarbiavimo

Rugsėjo 20 d. Socialinės paramos ir sveikatos skyrius ir Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centras Joniškio rajono savivaldybėje organizavo tarpinstitucinį pasitarimą. Pasitarime dalyvavo Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus specialistai, Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Joniškio rajone darbuotojai, savivaldybės tarpinstitucinio bendradarbiavimo bei Globos centro koordinatorės, Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centro vadovai ir darbuotojai, atvejo vadybininkai.

Pasitarimas organizuotas įgyvendinant 2014-2020 m. Europos sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ priemonę Nr. 08.4.1- ESFA-V-405 „Institucinės globos pertvarka“ projekto Nr. 08.4.1-ESFA-V-405-02-0001 „Vaikų gerovės ir saugumo didinimas, paslaugų šeimai, globėjams (rūpintojams) kokybės didinimas bei prieinamumo plėtra“ administravimo komandos rekomendacijas.

Skyriaus vedėja Laima Klemienė akcentavo, kad siekiant efektyvesnio tarpinstitucinio bendradarbiavimo, gerinant globos centrų veiklos efektyvumą ir paslaugų prieinamumą budintiems globotojams, globėjams (rūpintojams) ir jų prižiūrimiems, globojamiems (rūpinamiems) vaikams, tarpinstitucinis bendradarbiavimas, informacijos dalijimasis yra kertinis pamatas produktyviems ir kokybiškiems santykiams palaikyti, gerina globos centrų veiklos efektyvumą ir teikiamų paslaugų kokybę.

Pasitarimo metu aptarta Globos centro patalpų plėtros klausimas, veiklos viešinimo priemonių planas.

Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook