Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. spalio 27 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Savivaldybės vadovai susitiko su Sodros Joniškio klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojais

Spalio 2 d. Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero patarėja Inga Karbauskienė ir administracijos direktorė Valė Kulvinskienė dalyvavo susitikime su Sodros Joniškio klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojais. Jau įprasta tapo lankytis Joniškio rajono institucijose. Vizito tikslas – susitikti, susipažinti, pasitarti rūpimais klausimais.

„Nesvarbu pavaldumas, svarbu, kad visi dirbame vienu tikslu tam, kad Joniškyje gyventi būtų gera“, – kalbėjo rajono meras. Jam pritarė ir administracijos direktorė, ji teigė, kad visiškai nepriklausomai kur dirbama, dirbama dėl bendro tikslo – kokybiškesnių paslaugų Joniškio rajono gyventojams.

Meras pasidžiaugė jau atliktais darbais – bendradarbiavimu su verslu, sprendžiamomis šildymo, vandens, nuotekų problemomis. Joniškio rajone mažėja nedarbo lygis, rajonas yra vienas iš kelių rajonų šalyje, kur yra stabilizavęsis emigracijos lygis.

Sodros darbuotojoms pasidomėjus ar yra numatytos investicijos naujų darbo vietų sukūrimui, meras atsakė, kad investicijos jau yra. „Rajone investuojama nuolat, ir  nesvarbu kas investuoja – vietiniai verslininkai ar ūkininkai, svarbu, kad yra kuriamos naujos darbo vietos.“

Suplanuotas susitikimui laikas prabėgo nepastebimai. Darbuotojos, meras ir direktorė diskutavo aktualiais rajonui klausimais. Buvo sutarta, kad savivaldybės administracija ir Sodros Joniškio skyrius bendradarbiaus sprendžiant įvairias problemas, kad kuo patogiau ir veiksmingiau būtų suteikta pagalba ir/ar informacija kiekvienam rajono gyventojui.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook