Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. rugsėjo 17 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Savivaldybės biudžeto lėšas taupykime kartu

Savivaldybės administracija pastaruoju metu ieško visų įmanomų priemonių, kaip taupiai ir efektyviai naudoti savivaldybės biudžeto lėšas. Analizuojant veiklos procesus pastebėta, kad savivaldybė iki šiol per Lietuvos paštą visiems gyventojams dar išsiunčia popierines sąskaitas už komunalinių atliekų išvežimą.

Nustatyta, kad kiekviena šeima bent vieną kartą per metus gauna mokėjimo pranešimą už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų, o jei šeima pakeitė gyvenamąją vietą, pasikeitė šeimos sudėtis, atsirado aplinkybių, dėl kurių gali būti taikomos lengvatos, gaunamų mokėjimo pranešimų skaičius didėja, tuo pačiu ir kaina. Didžiąją dalį šių pranešimų gyventojams išnešioja Lietuvos pašto įmonių darbuotojai.

Per vieną mėnesį Joniškio rajono savivaldybės administracija vien rajono gyventojams išsiunčia vidutiniškai daugiau kaip 1100 mokėjimo pranešimų, įspėjimų ir kitokių dokumentų, susijusių su atliekų administravimu. Ši paslauga savivaldybės administracijai kainuoja iki 1000 eurų per mėnesį, o per metus susidaro ženkli 12000 eurų suma. Pažymėtina, kad pastaruoju metu popierinių sąskaitų tiek savivaldybė, tiek verslo subjektai siekia atsisakyti, taip sutaupyti lėšų ir laiko, bei tausoti gamtą.

Šiandien rastume mažai šeimų, nesinaudojančių internetu, todėl savivaldybės administracija skatina ir siūlo gyventojams atsisakyti popierinių sąskaitų už komunalines paslaugas siuntimo, išnaudoti turimas kitas informacines priemones sąskaitoms gauti ir taip visiems gyventojams prisidėti prie biudžeto taupymo, o sutaupytas lėšas panaudoti kitiems visų gyventojų poreikiams.

Informuojame, kad su mokėjimų pranešimais už komunalinių atliekų surinkimą bet kuriuo metu galite susipažinti Sąskaitų už atliekų tvarkymą savitarnos svetainėje. Minėtoje sistemoje galite nurodyti savo elektroninio pašto adresą, kuriuo ateityje būtų siunčiami mokėjimo pranešimai. Privalumai akivaizdūs – greičiau, tiksliau, patogiau, pigiau.

Savitarnos svetainė pasiekiama adresu http://joniskis.mokesta.lt/msavit, prisijungimo vardas – pranešime už rinkliavą nurodytas mokėtojo kodas, slaptažodis – mokėtojo už rinkliavą asmens kodas.

Jei Jums patogiau, apie tai, kokiu elektroniniu paštu siųsti sąskaitas, galite informuoti savivaldybės administracijos darbuotoją el. paštu olga.vaiciuleviciene@joniskis.lt. Visą išsamią informaciją apie mokėjimus rasite bet kuriame mokėjimo pranešime.

Tie asmenys, kurie neturi galimybės atsispausdinti mokėjimo pranešimo, darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val. gali kreiptis į Joniškio rajono savivaldybės administracijos 120 kabinetą ir, pateikus asmens dokumentą, mokėjimo pranešimas bus atspausdintas.

Taupykime kartu, užsisakydami mokėjimo pranešimus elektroniniu paštu.

Sutaupytus pinigus panaudosime rajono gyventojų poreikiams ir apie tai, kiek lėšų bendrai sutaupėme metų pabaigoje, būtinai gyventojus informuosime ir kartu nuspręsime kur juos panaudoti.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook