Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. gruodžio 7 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Savivaldybėje vyko Ekstremalių situacijų komisijos posėdis

Lapkričio 7 d. įvyko Ekstremalių situacijų komisijos posėdis dėl galimų ekologinio pobūdžio ekstremalių situacijų grėsmės ir pasirengimo jų valdymui Joniškio rajono savivaldybėje. Posėdyje buvo pristatyti Joniškio rajono savivaldybės galimų pavojų patikslinta rizikos analizė, veiksmų planas, esant ekstremaliai situacijai ir sutartys su ūkio subjektais.

Posėdyje dalyvavęs Joniškio rajono meras Vitalijus Gailius priminė, kad reikia mokytis iš kitų klaidų – žinoti grėsmes, įvertinti rizikas, kiek turime rizikingų objektų ir kaip elgsimės ekstremalios situacijos metu.

Posėdžio metu aptarti gyventojų evakuacijos esant ekstremaliai situacijai, evakuotų gyventojų maitinimo, mobilaus štabo, funkcinių pratybų organizavimo klausimai. Išsiaiškinta, kad tokį mobilų štabą turi Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Šiaulių priešgaisrinė gelbėjimo valdyba.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos skyriaus viršininkas Darius Baltrušaitis siūlo pravesti kitais metais funkcines pratybas susijusias su gyventojų evakavimu.

Administracijos direktorė, Ekstremalių situacijų komisijos pirmininkė Valė Kulvinskienė, apibendrinant posėdžio dalyvių pasisakymus, teigė, jog komunikuoti ir strateguoti būtina, kad ekologinio pobūdžio pavojų ūkinės veiklos objektuose Joniškio rajone, kaip gaisras UAB „Ekologistika“ Alytuje, niekada neįvyktų, o iškilus ekstremaliai situacijai rajone civilinės saugos sistemos subjektų pasirengimas operatyviai suveiktų padariniams likviduoti.

Posėdžio metu sutarta valdyti informaciją, atnaujinti pastoviai kontaktinius duomenis ir kiekvienai metais pravesti pratybas.

 Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook