Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. birželio 1 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Rajono mokytojams – nuoširdūs sveikinimai

Spalio 3 d. Joniškio rajono švietimo įstaigų bendruomenė minėjo Tarptautinę mokytojų dieną. Gausiai susirinkusius pedagogus su profesine švente pasveikino LR Seimo narė Gintarė Skaistė, Seimo narys Liudas Jonaitis, Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistai. 

Šį vakarą netrūko nuoširdžių ir šiltų sveikinimo žodžių, gražiausių gėlių ir apdovanojimų. Rajono vadovai ir svečiai šventėje dėkojo Joniškio krašto pedagogams už jaunosios kartos ugdymą, už atsakingumo, pareigingumo ir patriotizmo skatinimą bei jauno žmogaus paruošimą savarankiškam gyvenimo keliui.

Joniškio rajono savivaldybės meras V. Gailius sveikino visus rajono mokytojus su švente, pasidžiaugė, kad šiemet į šventę pakviesti ir mokytojai senjorai, kurie nepelnytai yra primiršti, ir dėkojo visiems mokytojams, dalinantiems ne tik savo žinias, bet ir nešantiems šviesą, gėrį, šypseną, meilę.

„Ačiū, mieli mokytojai, už viso gyvenimo įsipareigojimą. Retai prisimename savo mokytojus džiugiomis akimirkomis, kur kas dažniau, kai tenka priimti reikšmingus gyvenime sprendimus. Nors mes daug ką gyvenime ir pamirštame, bet visad prisimename savo mokytojus, ypač pirmąjį Mokytoją. Būtent Jūs suteikiate pirmąsias žmogiškumo, pilietiškumo ir prasmingo gyvenimo pamokas,“– kalbėjo rajono meras. Mero pavaduotoja V. Aleknavičienė sveikino mokytojus ir priminė gyvenimo išmintį, jog „kuo daugiau išdalini save kitiems, tuo labiau žmogus praturtėji.“

Tarptautinės mokytojų dienos proga rajono savivaldybės mero padėkos raštai įteikti Mato Slančiausko progimnazijos direktoriaus pavaduotojai  ugdymui Violetai Zigmantienei, Žagarės gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojoms  Birutei Skiparienei ir Astai Gedžienei, vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ auklėtojai Gintarei Vaitekūnienei, Gasčiūnų pagrindinės mokyklos mokytojai Daivai Jurgaitienei.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštais pagerbti vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ auklėtoja Sondra Kundrotienė,  Gasčiūnų pagrindinės mokyklos fizinio ugdymo mokytoja Virginija Butautienė, Mato Slančiausko progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Rima Dominaitė, progimnazijos psichologė Roma Rimdžiūtė, Žagarės gimnazijos anglų kalbos mokytoja Vida Doviltienė ir rusų kabos mokytoja Dalia Miniotaitė.  

LR Seimo narys Liudas Jonaitis negailėjo gražių žodžių ir gėlių savo buvusioms mokytojoms. LR Seimo narė Gintarė Skaistė ir jos padėjėja Vilija Bartašienė sveikino visas 12  pretendenčių, kurios rekomenduotos Metų mokytojo 2019  nominacijai. Burtų keliu išrinktos trys šauniausios: M. Slančiausko progimnazijos pradinių klasių mokytoja Lina Pilipavičienė, Vaikų darželio „Vyturėlis“ ikimokyklinio ugdymo pedagogė Kristina Pranckaitytė, A. Raudonikio meno mokyklos dailės mokytoja Vladislava Ancevičienė. Joms įteiktas prizas – kelionė į Europos Parlamentą. Visos 12 kandidačių apdovanotos Seimo narės Gintarės Skaistės padėkos raštais, atminimo dovanomis ir rėmėjų įsteigtais prizais. Rūtos Bilkštytės įsteigtas prizas (paveikslas) atiteko A. Raudonikio meno mokyklos dailės mokytojai V. Ancevičienei.

Rajono meras dėkoja visoms švietimo įstaigų bendruomenėms už suteiktą galimybę pagerbti visus rajono mokytojus, ypač senjorus. Mokytojus sveikino ne tik LR Seimo nariai, rajono vadovai, bet ir kolegos, esami ir buvę mokiniai.

Šventę poezijos eilėmis sušildė Vidutė Petraitienė ir Mindaugas Činčys, o dainomis džiugino Joniškio kultūros centro grupė „Ašalia“ (vadovė Rita Kipšaitė-Balčiūnienė).

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook