Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. liepos 18 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Rajono meras: susitikimas su Ekonomikos ir inovacijų ministru buvo itin svarbus...

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, administracijos direktorė Valė Kulvinskienė, Ekonominės plėtros ir investicijų skyriaus vedėja Vilija Aleksienė, Tarybos narė Jurita  Zubauskienė susitiko su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos ministru Virginijumi Sinkevičiumi. Susitikimo metu aptarti investavimo klausimai,  galimybės finansuoti verslą, kuriantį darbo vietas.

Po  birželio mėnesį  įvykusio susitikimo su rajono verslininku, UAB „Šiaurės vilkas“ generaliniu direktoriumi Viliumi Kaikariu bei ŽŪB „Delikatesas“ ir UAB „Biometana“ vadovais, kurio metu aptarti pradėto vykdyti projekto ateities perspektyvos ir numatomos naujų darbo vietų sukūrimo galimybes, rajono meras  V. Gailius kreipėsi į LR Ekonomikos ir inovacijų ministeriją su prašymu rasti galimybę finansuoti rajoninio kelio Skaistgirys-Taučiunėliai-Dvelaičiai asfaltavimo darbus, kad pagerėtų susisiekimas su šalia esančiu Alsių k. ir atsirastų patrauklesnė galimybė verslui, gyventojams ir naujoms darbo vietoms įkurti.

Susitikimo metu buvo diskutuojama apie galimybes Joniškyje kurti Industrijos parką (IP) arba Laisvąją ekonominę zoną (LEZ), siekiant pritraukti Lietuvos ir užsienio investuotojus. Susisiekimo ministerijos specialistai pažadėjo įvertinti esamą situaciją Joniškyje ir laisvus žemės sklypus bei pateikti rekomendacijas/pasiūlymus dėl Industrinio IP ar LEZ kūrimo perspektyvų.

Taip pat susitikta su viceministru Mariumi Skuodžiu, Ekonomikos plėtros departamento vyresniąja patarėja Gina Jaugielavičiene ir Ekonomikos plėtros departamento Investicijų politikos skyriaus vedėju Aidu Rimkevičiumi buvo pristatyta informaciją apie laisvas komercinės paskirties žemės teritorijas Joniškio rajone, diskutuota apie galimybes per viešą privačią partnerystę pagelbėti verslą plėtojantiems Joniškio rajone, sutarta  dėl tolesnio bendradarbiavimo ieškant palankų galimybių investuoti Joniškyje.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook