Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. rugpjūčio 21 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Rajono meras: bendruomenės lūkesčiai svarbiau nei techninės kliūtys

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, administracijos direktorė Valė Kulvinskienė, direktorės pavaduotojas Aivaras Rudnickas, Žagarės regioninio parko direkcijos direktorius Mindaugas Balčiūnas bei Infrastruktūros skyriaus specialistai susitiko su UAB „Šiaulių plentas“  ir UAB „Plentprojektas“  atstovais dėl „Pėsčiųjų tilto per Švėtės upę tarp Senosios ir Naujosios Žagarės statybos“ projekto įgyvendinimo.

Susitikimas organizuotas iškilus projekto įgyvendinimo  sunkumams dėl tilto per Švėtės upę  projekto keitimo būtinumo,  nes rangovai nurodė, jog numatytų tiltui reikalingų konstrukcijų pagaminti nėra galimybės.  

Rajono meras pabrėžė, kad dėl šio projekto yra padarytas didžiulis įdirbis – gautas finansavimas, kuris ilgą laiką buvo „pasiklydęs“ tarp ministerijų įvairių biurokratinių susirašinėjimų,  tad techninės kliūtys neturi trukdyti projekto įgyvendinimui, todėl  reikia ieškoti sprendimo būdų, kad projektas būtų įgyvendintas ir pateisinti  bendruomenės lūkesčiai.

Administracijos direktorė V. Kulvinskienė akcentavo, kad rangovas dėl medžiagų turi komunikuoti  ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio  gamintojais ir įvertinti savo įsipareigojimus bei galimybes juos vykdyti.

Pasitarimo metu nutarta dar kartą peržiūrėti projektą įvertinant gamintojų pasiūlymus.                           

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija   

 


Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook