Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. liepos 13 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Posėdžiavo Joniškio rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų taryba

Liepos 18 d. į pirmąjį posėdį rinkosi Joniškio rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų taryba.

2018 m. gruodžio 13 d. buvo priimtas Lietuvos Respublikos bendruomeninių organizacijų plėtros įstatymas (Nr. XIII-1774). Juo vadovaujantis Joniškio rajono savivaldybės taryba 2019-02-14 sprendimu Nr. T-26 „Dėl Joniškio rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos nuostatų patvirtinimo“ patvirtino Joniškio rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų (toliau – BO) tarybos nuostatus.

BO taryba sudaroma iš 9 narių laikantis šio principo: ne daugiau kaip 1/2 šios tarybos narių sudaro savivaldybės institucijų ir įstaigų atstovai ir ne mažiau kaip 1/2 tarybos narių sudaro BO, veikiančių savivaldybės teritorijoje, atstovai. Savivaldybės interneto svetainėje buvo paskelbta atranka į Joniškio rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybą.

Įstaigos ir bendruomeninės organizacijos siūlė savo atstovus. Ir 2019 m. gegužės 30 d. Joniškio rajono savivaldybės taryba sprendimu Nr. T-85 „Dėl Joniškio rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos sudėties patvirtinimo“  patvirtino trejų metų kadencijos laikotarpiui Joniškio rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybą.

Pirmajame posėdyje buvo renkamas BO tarybos pirmininkas ir pirmininko pavaduotojas.

Joniškio rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos pirmininke išrinkta Inga Karbauskienė, asociacijos „Gasčiūnų kaimo bendruomenė“ valdybos pirmininkė, o jos pavaduotoja – Rasa Ališauskienė, Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus direktorė.

Išrinktoji pirmininkė palikėjo visiems gero ir efektyvaus darbo įgyvendinant bendruomeninių organizacijų plėtros politiką.

 BO tarybos sekretorė Rasa Birutytė

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook